آموزش مجازی طراحی لباس از مقدماتی تا پیشرفته 

آموزش مجازی طراحی لباس برای اولین بار در ایران به روش LMS  توسط موسسه طراحان مد برنامه ریزی شده که هنرآموزانی که به هر دلیل نمیتوانند به صورت حضوری در یکی از شعب موسسه طراحان مد (تهران – ساری – بندر عباس – یزد) شرکت نمایند و یا در شهر و کشور های دیگر میباشند میتوانند در این دوره های شرکت نمایند ، آموزش مجازی طراحی لباس کاملا به صورت حرفه ای فیلمبرداری شده و شما میتوانید با کیفیت بسیار بالا فیلم های ارئه شده را مشاهده نمایید . لازم به ذکر است تمام دوره های موسسه طراحان مد (حضوری و غیر حضوری) شامل یک دوره کامل مدیریت کسب و کار میباشد که تمام هنرجویان باید به صورت عملی و اجرایی  مراحل مختلف راه اندازی یک مزون را از اولین مرحله تا برنامه ریزی فروش و مهندسی فروش را به صورت رایگان طی نمایند تا موسسه طراحان مد بتواند به شعار خود و هدف خود مبنی بر آموزش کاربردی و عملی بوده برسد . امیدواریم با آموزشهای موسسه طراحان مد بتوانید به موفقیت برسید .

در لینک اینجا میتوانید نمونه ی فیلم مربوطه را مشاهده نمایید .

  • خیلی از دوستان و علاقمندان به آموزشهای مجازی سوال مینمایند آیا در دوره مجازی میتوانیم طراح لباس خوبی شویم ؟
  • جواب موسسه به علاقمندان گرامی دوره ها توسط موسسه به صورت کاملا حرفه ای برنامه ریزی شده است و شما میتوانید در صورتی که از قوانینی که زمان ثبت نام به شما داده میشود رعایت نمایید قطعا میتوانید نتیجه مطلوب را بگیرید .

  • خیلی از دوستان سوال میکنند که آیا مدرک به دوستان در دوره مجازی با دوره حضوری متفاوت میباشد یا خیر ؟

  • دوستانی که در رابطه با اعتبار مدرک سوال می نمایند با توجه به استانداری که موسسه از وزارت فرهنگ و ارشاد دریافت نموده است و مدرکی که تقدیم هنرجویان میشود کاملا معتبر بوده و قابل ترجمه میباشد.

  • خیلی از دوستان در مورد مدرک بین المللی سوال مینمایند که آیا موسسه مدرک بین المللی میدهد یا خیر ؟

  • در رابطه با مدرک بین المللی باید خدمت شما هنرآموزان اطلاع دهیم که روزانه تماس های زیادی با مدیریت موسسه طراحان مد از شرکت های مختلف میشود مبنی بر صدور مدرک بین المللی از ایتالیا، ترکیه و… متاسفانه با بررسی های هوشمندانه موسسه متوجه میشود که افراد ایرانی در خارج از کشور موسسه ای را ثبت نموده اند که هیچ سندیتی ندارند و با چند جستجوی آنالیزسایت متوجه میشویم که کلا وجه قانونی ندارند و این مدارک را متاسفانه هیچ کشوری قبول ندارد لذا موسسه طراحان مد در این رابطه هیچ اقدامی نمیکند و فقط دوره هایی که توسط دانشگاه های معتبر در ایران توسط موسسه برگزار میشود را قبول دارد . این نکته را مد نظر داشته باشید که کدهای دریافتی مدرک را  فقط سایت های دانشگاه های معتبر دنیا تایید مینمایند .

با ما همراه شو تا اوج موفقیت …

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۴۰۰۶۷۸ – ۰۲۱۶۶۴۰۰۷۷۳ تماس حاصل فرمایید .