تاثیر رنگ مو بر روی استایلینگ

تاثیر رنگ مو بر روی استایلینگ ، همانطوري كه مي دانيد امسال براي فصل تابستان رنگ موي صورتي مد بود و افراد مشهوري چون جي جي حديد و كك پالمر موهايشان را صورتي روشن كرده بودند. اما با تغيير آب و هوا و رفتن به فصل پاييز، مثل هميشه به سمت رنگ تيره تر مي رويم. نكته ي قابل توجه براي رنگ موي اين روزها اين است كه صورتي همچنان كنار گذاشته نشده بلكه رنگ رزگلد با هايلايت هاي صورتي مد شده است. پس جسارت كنيد و موهايتان را براي پاييز صورتي كنيد.

-موزه ي ويكتوريا و آلبرت لندن اعلام كرد نمايشگاه مد خود را با الهام از طبيعت در تاريخ ٢١ آوريل ٢٠١٨ برگزار خواهد كرد. اين نمايشگاه به رابطه ي ميان مد و طبيعت مي پردازد و نمايشگر اين است كه چگونه طراحاني از كريستين ديور تا درايز ون نوتن از زيبايي گل ها و حيوانات براي خلق آثار خود الهام گرفته اند. اين نمايشگاه همچنين نگاهي به آثار مخرب مد بر محيط زيست خواهد داشت. در اين نمايشگاه ٣٠٠ اثر به نمايش درخواهند آمد.

-انتخاب اين روزهاي سوپرمدل هايي چون جي جي حديد و بلا حديد براي كيف از ميان برند هاي مشهوري كه ما مي شناسيم نمي باشد. چند ماه پيش جي جي براي اولين بار با كيف سايز ميني پوست ماري از برند Stalvey ديده شد. پس از آن تنها كيفي كه در دست او ديده شد از همين برند در رنگ هاي مختلف و براي استايل هاي مختلف از غيررسمي تا پيراهن شب بود. پس از آن اين برند در دست افراد ديگري چون كايا گربر، نائومي كمپل و هيلي بالدوين نيز ديده شد. نكته ي قابل توجه اين برند قيمت بالاي آن مي باشد كه از ٥٠٠٠ دلار آغاز و تا ١٥٠٠٠ دلار مي رسد.

-كريستوفر بيلي طراح مشهور برند بربري پس از ١٧ سال كار براي اين برند تا پايان سال ٢٠١٨ اين برند را ترك مي كند. بيلي عنوان كرد: من مطمئنم روزهاي بهتري براي بربري در راه است و اين خاصيت مد و فشن است كه هميشه در حال تغيير است و من اكنون احساس مي كنم بايد براي يادگيري بيشتر و تغيير اقدام كنم.
كريستوفر بيلي در سال ١٩٩٤ از رويال كالج هنر فارغ التحصيل شد و قبل از پيوستن به بربري براي دونا كارن و گوچي كار كرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *