کلوپ کوکو شنل در نیویورگ افتتاح شد

کلوپ کوکو شنل در نیویورگ افتتاح شد ، شنل به تازگي در منطقه ي سوهو در نيويورك كلوپ اعضاي خود را به نام كلوپ كوكو راه اندازي كرده است. اين كلوپ مانند يك فشن شوي شنل است و روي همه چيز و همه جا تصاوير C در هم تنيده ديده مي شود. در اين كلوپ كه به رنگ صورتي طراحي شده است، استخر، ميز پوكر، ميز پينگ پونگ، اتاق آرايش با گريمورهاي شنل و حمام هايي با شيشه هاي بزرگ از عطرهاي شنل وجود دارد. همچنين يك كتابخانه ي بزرگ از كتاب هاي مد براي مطالعه در اين كلوپ موجود است.

-لباس عروس هميشه فقط يك معني دارد: لباسي بلند با دامني پف دار از جنس تور و ساتن پولك و منجوق دوزي شده…اما امروزه طراحاني اين جسارت را به خرج داده اند تا اين تصوير كليشه اي را با طرح هاي جديد زير سوال ببرند: مانند پوشيدن كت يا تي شرت روي پيراهن عروس، و يا پوشيدن شلوار!

-در موزه ي ايوسن لورن در پاريس، نمايشگاهي به نام YSL با موضوع “ايوسن لورن كه بود؟ و اهميت كار او چه بود؟” برگزار شده است. اين نمايشگاه در محلي برگزار شده است كه لورن بيش از ٣٠ سال در آنجا كار كرده بود. بازديدكنندگان با آرشيو طراحي هاي وي آشنا مي شوند و همچنين عكس هايي را از او مشاهده خواهند كرد كه طي سال هاي كاري وي از او گرفته شده است. همچنين دفتر كار او و ميز كارش كه دست نخورده باقي مانده در معرض ديد عموم قرار گرفته است.

-تيلور سوئيفت، خواننده ي مشهور، در مهماني انتشار آلبوم جديدش به نام رپيوتيشن(Reputation)، با استايلي جالب ظاهر شد كه تصويري از يك دختر خوب و ساده را نشان مي دهد. او با كت پف دار چند رنگ كه بر روي بلوزي پلنگي پوشيده بود، شلوار جين مشكي تنگ و بوت هاي به رنگ بورگاندي در مهماني شركت كرد كه خيلي از قوانين حاكم بر لباس هاي مهماني هاي رسمي فاصله داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *