طراحی لباس ۲۰۱۸ گوچی ، تحول برند گوچی در طراحی لباس

 

طراحی لباس ۲۰۱۸ گوچیhttps://en.wikipedia.org/wiki/Gucci ،تحول برند گوچی در طراحی لباس : ماركو بيزاري از برند گوچي اعلام كرد كه اين برند از بهار ٢٠١٨ استفاده از هرگونه خز و پوست حيوانات را در محصولات خود به پايان مي رساند. در اين اطلاعيه آمده است كه گوچي براي هيچ كدام از طرح هايش هيچ گونه استفاده، تبليغ و يا ترويج استفاده از خز را به كار نخواهد برد. همچنين اين برند به پيمان منع خز حيواني كه پيماني بين المللي و شامل ٤٠ سازمان حمايت از حيوانات است، پيوسته است. پيش از گوچي برندهاي كلوين كلاين، جورجيو آرماني و رالف لورن به اين پيمان پيوسته بودند.

-هفته ي گذشته بنگاه خيريه ي اكشن ايد (Action Aid) در لندن نمايش مدي را در حمايت از زنان و دختراني كه مورد حمله با اسيد قرار گرفته اند، برگزار كرد. در اين كت واك ٨ زن و دختر از بنگلادش كه مورد حمله ي اسيد قرار گرفته بودند، به عنوان مدل شركت كردند. شعار اين نمايش مد اين بود: زيبايي اي در درون انسان ها وجود دارد. ممكن است بدن و صورت شما بسوزد ولي فكرتان دست نخورده و سالم باقي مي ماند.

 

-هري وينستون (Harry Winston) از مشهورترين طراحان جواهرات در دنياست كه نامش با الماس و سنگ هاي قيمتي پيوند خورده است. ساعت برتر اين هفته به برند هري وينستون تعلق گرفت كه صفحه اي مستطيلي با قابي از الماس دارد. اين طرح الهام گرفته از معماري نيويورك در دوران جاز است، اما دو زمانه بودن اين ساعت مدرن بودن آن را اثبات مي كند.

 

-همانقدر كه براي بعضي از ما انتخاب ست لباس كاري سخت و پيچيده به نظر مي رسد، اين كار براي ويكتوريا بكهام بسيار آسان است. هفته ي پيش وي در يك روز با سه استايل متفاوت در نيويورك ديده شد. تصاوير اين سه استايل را ببينيد:

 

طراحی لباس ۲۰۱۸ گوچی

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *