اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس

اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس  :

هفتاد و پنجمين مراسم گلدن گلاب در حالي برگزار شد كه اين مراسم اين بار فقط مراسمي براي اهداي جوايز به بهترين فيلم ها و سريال ها نبود، بلكه تمامي شركت كنندگان اين مراسم با پوشيدن لباس هاي مشكي اتحاد و همبستگي خود را با جنبش times up كه جنبشي ضد سواستفاده هاي جنسي در صنعت فيلم سازي هاليوود است، نشان دادند.
در زير تعدادي از ٧١ پيراهن مشكي زيبا را كه توسط هنرمندان هاليوود در اين مراسم پوشيده شد را مشاهده مي كنيد:

اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس :

ديويد بكهام از ورود خود به دنياي محصولات زيبايي و بهداشتي آقايان درهمكاري با شركت اورآل خبر داد. اين لاين به نام هاوس ٩٩ در فوريه ي ٢٠١٨ افتتاح خواهد شد. بكهام چندين سال براي توليد محصولات بهداشتي مردانه كار كرده است و پس از راه اندازي خط توليد عطر مردانه همينك اقدام به توليد محصولات بهداشتي مردانه كه شامل محصولات مراقبت پوست براي كساني كه تتو دارند، محصولات بهداشتي صورت، بدن، مو و اصلاح صورت است. اين محصولات براي اولين بار در تاريخ اول فوريه در لندن به بازار خواهند آمد.

گوچي باغ جديد خود به نام گوچي گاردن را در فلورانس ايتاليا و در ساختمان قرن چهاردهمي پالازو دلا مرچانزيا افتتاح كرد. اين باغ توسط الساندرو ميشل طراحي شده و در فضاي آن اشياي نمايشي از سال ١٩٢١ و اشيايي از هنر معاصر، كتاب هاي مختلف و اشياي عتيقه به نمايش گذاشته شده است. در كنار اين ها يك رستوران شيك با سرآشپز داراي سه ستاره ي ميشلن، ماسيمو بوتورا، نيز در اين باغ شروع به كار كرده است. در فضاي اين باغ از رنگ سبز استفاده نشده است، بلكه از تصاوير گياهان، گل ها و حيوانات كه گوچي هميشه در طراحي لباس هايش از آن ها استفاده مي كند، استفاده شده است. در اين باغ همچنين موزه اي از لباس هاي گوچي وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقاله ترجمه شده توسط موسسه طراحان مد در رابطه با این مقاله اینجا کلیک نمایید