دانشگاه های طراحی لباس :

 

دانشگاه طراحی لباس  ليم( Lim College) كالجي خصوصي است كه در رشته هاي مربوط به فشن و مشاغل مربوط به آن دانشجو مي پذيرد. اين كالج در سال ١٩٣٩ توسط مكسول ماركوس و در پي تقاضاي خرده فروشان پوشاك براي تحصيل در زمينه ي مد و مشاغل مربوط به آن، در منهتن نيويورك تاسيس شد. اين كالج به عنوان كالجي پيشتاز در امر آموزش تجربي، ارتباط محكمي ميان تجربه ي دنياي واقعي مد و فشن و تحصيلات آكادميك فراهم مي آورد.

برای بازدید از سایت اصلی دانشگاه لیم اینجا کلیک نمایید

از رشته هاي دانشگاه طراحی لباس كه در اين كالج تدريس مي شوند مي توان رشته هاي زير را نام برد:
-رسانه هاي مد
-بازاريابي مد
-مديريت مد
-تجارت بين المللي مد
-برگزاري ايونت و نمايشگاه هاي بين المللي

ارزش ها و اهداف اصلي برنامه ي آموزشي اين كالج شامل موارد زير است:
-كسب دانش بالاي آكادميك: در جهت نيل به اين هدف، دانشگاه طراحی لباس كالج تمامي دانشجويان را براي شناختن پتانسيل هاي حرفه اي و فكري به چالش مي كشد.
-رعايت حقوق افراد و اخلاقيات: دانشجويان  دانشگاه طراحی لباس براي حرفه اي شدن بايد اعتماد، پذيرش اختلاف ها و احترام را بياموزند.

-مركزيت دانشجو: در دانشگاه طراحی لباس  دانشجويان در مركز تمامي برنامه ريزي هاي تحصيلي قرار دارند.

دانشگاه طراحی لباس
دانشگاه طراحی لباس

 

-پرورش تفكر نقدي و خلاقانه و مهارت هاي مديريتي در دانشجويان

دانشگاه طراحی لباس  ليم به دليل قرارگيري در شهر نيويورك اين امكانات را براي دانشجويان فراهم مي كند:
-همكاري نزديك با دنياي مد و مشاغل مربوطه
-دوره هاي كارآموزي متفاوت براي برندهاي مطرح
-پرورش حرفه اي فرصت هاي شغلي
-آموزش براساس آخرين تغييرات صنعت و تكنولوژي هاي مربوط به مد
اين همكاري هاي داخلي و خارجي، قدرت فكري و توان آناليز دانشجويان را بالا مي برد و مهارت هاي ارتباطي آنان را پرورش مي دهد، تا بتوانند در آينده به صورت صحيح و حرفه اي شغل خود را ادامه دهند.

-در اين دانشگاه طراحی لباس، به صورت خاص و ويژه برروي توانايي هاي شخصي هر دانشجو مطالعه مي شود و براي هر دانشجو در كنار برنامه هاي عمومي، برنامه ي آموزشي كاملا شخصي تدوين مي شود تا علايق و استعدادهاي هر فرد لحاظ شود. در نتيجه، خلاقيت و علاقه ي هر شخص به صورت صحيح و درمسير صحيح هدايت مي شود.
-دانشجويان اين كالج، تجارب مختلف بين المللي كسب مي كنند و هم زمان با مسائل فرهنگي آشنا مي شوند تا بياموزند كه در كار و تجارت توجه به اختلافات فرهنگي تا چه اندازه اهميت دارد.

٩١.٥ درصد از فارغ التحصيلان سال ٢٠١٦ كالج ليم،پس از گذشت ٦ ماه از فارغ التحصيلي به استخدام كمپاني هاي بزرگ و مطرح درآمده اند.

 

علاقمندان به رشته طراحی لباس میتوانند در دوره های مقدماتی و پیشرفته موسسه طراحان مد شرکت نمایند ، تمام دوره های موسسه طراحان مد شامل دوره مدیریت کسب و کار حرفه ای بوده و تمام هنرجویان باید به صورت کاملا عملی و اجرایی محصول برای فروش آماده نمایند و کسب درآمد نمایند ، به واسطه همین ویژگی موسسه طراحان مد توانسته ایم شعب مختلفی را در ایران تاسیس نماییم و به زودی در کل ایران با شما همراه خواهیم بود . جهت مشاهده دوره های آموزشی اینجا کلیک نمایید .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *