ترکیب رنگ ها در طراحی لباس

ترکیب رنگ ها در طراحی لباس

١)سبز و زرد: هر رنگ پوستی که داشته باشید،ترکیب رنگ ها در طراحی لباس و رنگ های سبز و زرد برایتان انتخاب مناسبی خواهد بود. اما اگر پوست تیره دارید از سبز تیره و زرد مایل به خردلی استفاده کنید و اگر پوستتان روشن است از زرد لیمویی و سبز روشن استفاده کنید.

٢)آبی آسمانی و صورتی: رنگ های پاستلی ممکن است بیش از حد سرد و لطیف به نظر برسند، اما اگر به درستی در کنار هم قرار گیرند به اندازه ی رنگ های گرم، زیبا و پرانرژی هستند. این ترکیب یادآور شکوفه، بهار و لطافت است.

٣)آبی و قرمز: این ترکیب همیشه مد بوده و هست. ترکیب شلوار جین و کت و یا بلوز قرمز و کفش پاشنه بلند قرمز یا آبی برای تمام مناسبت های غیررسمی انتخابی بسیار جذاب است.

۴)نارنجی و آبی: این مکمل رنگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از ست های پیشنهادی با این ترکیب شلوار آبی و بلوز نارنجی است. دقت کنید که درجه ی تیرگی و روشنی آبی و نارنجی را یکسان انتخاب کنید. کفش مناسب برای این استایل کفش کرم رنگ است.

۵)آبی لاجوردی و فیروزه ای: این ترکیب ترکیبی روشن و قدرتمند است. دقت کنید که نیازی نیست در این ست حتما از سفید یا کرم استفاده کنید، اما با زیورآلات نقره ای یا طلایی استایلتان را زیباتر کنید.