ترکیب رنگ ها در طراحی لباس

ترکیب رنگ ها در طراحی لباس

١)سبز و زرد: هر رنگ پوستي كه داشته باشيد،تركيب رنگ ها در طراحی لباس و رنگ های سبز و زرد برايتان انتخاب مناسبي خواهد بود. اما اگر پوست تيره داريد از سبز تيره و زرد مايل به خردلي استفاده كنيد و اگر پوستتان روشن است از زرد ليمويي و سبز روشن استفاده كنيد.

٢)آبي آسماني و صورتي: رنگ هاي پاستلي ممكن است بيش از حد سرد و لطيف به نظر برسند، اما اگر به درستي در كنار هم قرار گيرند به اندازه ي رنگ هاي گرم، زيبا و پرانرژي هستند. اين تركيب يادآور شكوفه، بهار و لطافت است.

٣)آبي و قرمز: اين تركيب هميشه مد بوده و هست. تركيب شلوار جين و كت و يا بلوز قرمز و كفش پاشنه بلند قرمز يا آبي براي تمام مناسبت هاي غيررسمي انتخابي بسيار جذاب است.

٤)نارنجي و آبي: اين مكمل رنگي بسيار مورد استفاده قرار مي گيرد. از ست هاي پيشنهادي با اين تركيب شلوار آبي و بلوز نارنجي است. دقت كنيد كه درجه ي تيرگي و روشني آبي و نارنجي را يكسان انتخاب كنيد. كفش مناسب براي اين استايل كفش كرم رنگ است.

٥)آبي لاجوردي و فيروزه اي: اين تركيب تركيبي روشن و قدرتمند است. دقت كنيد كه نيازي نيست در اين ست حتما از سفيد يا كرم استفاده كنيد، اما با زيورآلات نقره اي يا طلايي استايلتان را زيباتر كنيد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *