چگونه مد را پیش بینی کنمی ؟  مد سال ۲۰۰۱۸ چیست ؟

 

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟  مد سال ۲۰۰۱۸ چیست ؟ آموزش طراحی لباس / موسسه طراحان مد : علاقه مندان مد و فشن همیشه از یک فصل جلوتر به دنبال این هستند که چه چیزی در فصل آینده ترند خواهد شد. با دقت در کت واک های برندهای معروف می توان پیش بینی کرد که در فصل آینده چه لباس هایی را بیشتر در خیابان و فروشگاه ها خواهیم دید. ما چند ترند سال ٢٠١٨ را در این جا به شما معرفی می کنیم:
-طرح شطرنجی: در سال ٢٠١٨ یک طرح بر دیگر طرح ها غلبه خواهد کرد و در طراحی لباس بیشتر دیده خواهد شد: شطرنجی. این طرح را در سال آینده در کت های تک و شلوارها خواهیم دید، اما خود را برای دامن های کوتاه شطرنجی و بلوزهای غیرمتقارن شطرنجی هم آماده کنید. استایل خود را بهتر کنید و شطرنجی را با گلدار ترکیب کنید.

-کفش های سگک دار: بهار ٢٠١٨ شاهد برگشت دوباره ی کفش های سگک دار خواهیم بود. این کفش ها در عین زیبا بودن چند کاربردی هستند و چون هم به صورت تخت و هم پاشنه دار تولید می شوند برای موقعیت های مختلف مناسب هستند. دفعه ی بعد که خواستید کفش بخرید سراغ کفش های سگک دار بروید.

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟  مد سال ۲۰۰۱۸ چیست ؟ آموزش طراحی لباس / موسسه طراحان مد

 

 

 

-رنگ یاسی: پس از آن که رنگ بنفش به عنوان رنگ سال ٢٠١٨ معرفی شد، بهترین انتخاب برای فصل بهار بنفش یاسی خواهد بود که در کالکشن بهاری طراحانی چون ویکتوریا بکهام دیده شد. این رنگ به صورتی نزدیک است و بر روی تمامی آیتم های لباس زیبا خواهد بود.

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟  مد سال ۲۰۰۱۸ چیست ؟ آموزش طراحی لباس / موسسه طراحان مد

کلاسهای آموزش موسسه طراحان مد با برگزاری کارگاه های آموزشی رایگان برای هنرجویان خود تمامی عواملی که برای شروع کسب و کار میباشد را آموزش میدهد .میتوانید جهت کسب اطلاعتن بیشتر و مشاوره اینجا کلیک نمایید .