آموزش استایلینگ / چی بپوشیم / آموزش طراح لباس / موسسه طراحان مد

آموزش استایلینگ / اینکه چی بپوشیم / آموزش طراح لباس / موسسه طراحان مد

آموزش استایلینگ / اینکه چی بپوشیم / آموزش طراح لباس / موسسه طراحان مد


راهنمای ست کردن لباس های چهارخانه

آموزش استایلینگ /  چی بپوشیم / آموزش طراح لباس / موسسه طراحان مد ، لذا  آموزش استایلینگ  و اینکه چی بپوشیم یکی از شاخه های طراحی لباس می باشد،برای نمونه چه  لباس های مناسب برای پاییز و زمستان، لباس های با طرح چهارخانه است. پیراهن های چهارخانه بسیار کاربردی هستند و می توانند به صدها شکل و مدل با لباس های دیگر ست شوند. اما نکته ی جالب توجه در مورد این لباس ها این است که راحت و ارزانند. پس یادتان باشد که لباس های چهارخانه جزو بهترین انتخاب ها برای فصل سرد هستند و این را هم یادتان باشد تنها راه ست کردن آن ها پوشیدن با شلوارجین و بوت نیست. در این جا به چند مدل ست کردن چهارخانه اشاره می کنیم:
١-با استایل ساده شروع کنید: پیراهن چهارخانه را زیر یک ژاکت با طرح ساده بپوشید، هم گرم است، هم برای موقعیت های غیررسمی بسیار مناسب است.

٢-از یک پیراهن چهارخانه ی گشاد به عنوان ژاکت استفاده کنید. می توانید این استایل را با دامن یا شلوارک جین و جوراب شلواری کاملا پاییزی کنید.

٣-طرح چهارخانه را می توان با طرح های دیگر ست کرد، مثلا چهارخانه را با پلنگی، خال خالی، یا گلدار ست کنید. حتی می توانید از لباس هایی با انواع چاپ برای ست کردن با چهارخانه استفاده کنید.

۴-جین را فراموش کنید و پیراهن چهارخانه تان را با دامن و جوراب شلواری و کفش تخت ست کنید. این ست برای مهمانی های عصر پاییز و زمستان انتخاب بسیار خاص و شیکی است.

۵- روی پیراهن چهارخانه تان یک پلیور بپوشید و آستین و یقه ی آن را روی پلیورتان تا بزنید.

۶- پوشیدن یک پیراهن تنگ با جوراب شلواری و بوت بلند به همراه یک پیراهن چهارخانه ی گشاد استایل بسیار جالبی برای مهمانی های زمستانی است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر دوره های استایلینگ که مدرسین این دوره از کشور ترکیه ، فرانسه و ایتالیا توسط موسسه طراحان مد در ایران برگزار میشود به واحد بین الملل موسسه در ارتباط باشید . به زودی اتفاقی عجیب در راه است…

آموزش استایلینگ / چی بپوشیم / آموزش طراح لباس / موسسه طراحان مد

استایلینگ

ست کردن رنگ در طراحی لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *