آموزش مجازی طراحی لباس برای اولین بار در ایران به روش LMS  توسط موسسه طراحان مد برنامه ریزی شده که هنرآموزانی که به هر دلیل نمیتوانند به صورت حضوری در یکی از شعب موسسه طراحان مد (تهران – ساری – بندر عباس – یزد-کرج) شرکت نمایند و یا در شهر و کشور های دیگر میباشند میتوانند در این دوره های شرکت نمایند .

آموزش مجازی طراحی لباس کاملا مشابه کلاس های حضوری بوده ، بعد از ثبت نام دوره ،شاگرد و استاد راس ساعت در کلاس ها حضور خواهند داشت و به صورت کاملا دوطرفه با هم در ارتباط خواهند بود همچنین علاوه بر کلاس که استاد تدریس می کنند بعد از اتمام جلسه شما میتوانید فیلم تدریس شده که کاملا به صورت حرفه ای فیلمبرداری شده را  با کیفیت (۴k)  مشاهده نمایید ، جهت مشاهده اولین جلسه طراحی لباس کاربردی میتوانید  اینجا کلیک نمایید و در انتهای صفحه جلسه اول طراحی لباس  را به صورت رایگان مشاهده نمایید ، لازم به ذکر است توضیحات اضافی را سر کلاس استاد مرحله به مرحله با هنرجویان طی میکند و هنرجویان با استاد در ارتباط هستند و اشکالات خود را با مدرس به صورت دو طرفه حل نمایند ، لازم به ذکر است هنرجویان میتوانند یک جلسه به صورت رایگان در کلاس مجازی موسسه شرکت نمایند ، برای اینکه بتوانید به صورت مهمان در یک کلاس موسسه شرکت نمایید باید با موسسه طراحان مد به شماره تلفن ۰۲۱۶۶۴۰۰۶۷۸ و ۰۲۱۶۶۴۰۰۷۷۳ تماس حاصل نمایید و با مسئول آموزش هماهنگی های لازم را مبذول فرمایید .

سرفصل های آموزش مجازی دوره طراحی لباس کاربردی لباس

ترم اول

طراحی فیگور از زاویه های مختلف – طراحی لباس بر روی مانکن – خلاقیت و ایده پردازی بر روی لباس – خلاقیت در یقه – خلاقیت در آستین و…

هنرجویان محترم در این ترم یک جلسه دوره کسب و کار رایگان خواهند داشت که هدف این دوره آشنایی هنرجویان با آینده شغلی رشته ی طراحی لباس می باشد و هدفمند برای ترم سوم خوذ را آماده می کنند .

ژوژمان ترم اول دوره مجازی طراحی لباس

طراحی و دوخت حداقل ۲ طرح لباس که هنرجویان یا خودشان الگوسازی و دوخت را باید انجام دهند یا اینکه سفارش دوخت دهند تا بتوانند طراحی لباس خود را به صورت اجرایی و ملموس مشاهده نمایند و نقاط قوت و ضعف خود را در طراحی و اجرا کشف نمایند .

هنرجویان محترم در این ترم دو جلسه کلاس کسب و کار دارند که به صورت ملموس با مباحث سگمنت و شناخت بازار و فنون مذاکره و … آشنا می شوند و طرح های لباس خود را با خلاقیت های خود تجاری سازی می نمایند .

ترم دوم

مبانی رنگشناسی – استایلینگ – رنگ شناسی تخصصی پارچه آشنا شده و در این ترم نیز علاوه بر کلاس طراحی لباس شما دو جلسه کلاس کسب و کار را طی می نمایید که هدف این دو جلسه آشنایی شما با بازار کار می باشد .

ژوژمان ترم دوم دوره مجازی طراحی لباس

مشارکت هنرجویان نیز مانند ترم قبل محاسبه می گردد اما ژوژمان نهایی هنرجویان آماده کردن کالیته پارچه و قیمت و … می باشد که هنرجویان باید به صورت ملموس مباحث رنگشناسی تخصصی را در دنیای واقعی و بازار ایران آماده سازی نمایند و بر اساس رنگ و استایل و محل استفاده و … لباس طراحی خود را انجام دهند و در نهایت در ترم دوم ۲ طرح اجرا شده را برای ژوژمان با ارائه دفاع از طرح آماده نمایند .

ترم سوم

آشنایی با تکنیک های خلاقیت و آماده سازی کالکشن  و پرتفولیو بر اساس سگمنت و هدفمند که هنرجویان باید گرایش خود را در این ترم برای ترم های بعدی مشخص نمایند تا بهصورت تخصصی بتوانند وارد بازار کار گردند .

ژوژمان ترم سوم دوره مجازی طراحی لباس

در این ترم هنرجویان برای موفقیت در رشته طراحی لباس باید کالکشن طراحی شده خود را با توجه به سگمنت یک تولید کننده طراحی و اجرا نمایند و در انتها موسسه از آن واحد تولیدی دعوت می نماید تا در زمان ژوژمان حضور پیدا نمایند و نمره قبولی را مدرس به همراه تولید کننده خواهد داد .

شرایط احراز نمره قبولی دوره مجازی طراحی لباس

مشارکت هنرجویان نیز مانند ترم قبل محاسبه می گردد اما در این ترم هنرجویان باید برای ژوژمان هدف خود را به صورت قطعی اسمارت کرده باشند و گرایش خود را انتخاب ،  تا بتوانید در پایان  دوره  به صورت تخصصی فعالیت نمایند و همپنین در این ترم سه جلسه کلاس کسب و کار تخصصی خواهید داشت که با روند پیش بینی مد ، بازار ایران ، سگمنت ، بازاریابی و… آشنا میشوید .

کارگاه آموزشی چهارم

استاندارد سازی طراحی لباس  در این کارگاه دو روزه هنرجویان یاد میگیرند که طرح های لباس خود را برای تولید و یا ارائه به واحد های تولیدی آماده نمایند و به یک استاندارد زبان مشترک برسند تا هم بتوانند با مزدی دوز ، تولید کننده و… ارتباط برقرار کنید .

بعد از انتخاب گرایش هنرجویان میتوانند دروه های مارکتینگ و برندینگ را شرکت نمایند .

لازم به ذکر است تولید محصول و طراحی لباس به آسانی انجام میپذیرد اما ماندگاری در صنعت بسیار سخت بوده و نیاز به تلاس و کوشش بسیاری خواهد داشت ، موسسه طراحان مد سعی می کند با شما در راه رسیدن به اهدافتان همراه باشد .

 • خیلی از دوستان و علاقمندان به آموزشهای مجازی سوال مینمایند آیا در دوره مجازی میتوانیم طراح لباس خوبی شویم ؟
 • جواب موسسه به علاقمندان گرامی دوره ها توسط موسسه به صورت کاملا حرفه ای برنامه ریزی شده است و شما میتوانید در صورتی که از قوانینی که زمان ثبت نام به شما داده میشود رعایت نمایید قطعا میتوانید نتیجه مطلوب را بگیرید .
 • خیلی از دوستان سوال میکنند که آیا مدرک به دوستان در دوره مجازی با دوره حضوری متفاوت میباشد یا خیر ؟
 • دوستانی که در رابطه با اعتبار مدرک سوال می نمایند با توجه به استانداری که موسسه از وزارت فرهنگ و ارشاد دریافت نموده است و مدرکی که تقدیم هنرجویان میشود کاملا معتبر بوده و قابل ترجمه میباشد.
 • خیلی از دوستان در مورد مدرک بین المللی سوال مینمایند که آیا موسسه مدرک بین المللی میدهد یا خیر ؟
 • در رابطه با مدرک بین المللی باید خدمت شما هنرآموزان اطلاع دهیم که روزانه تماس های زیادی با مدیریت موسسه طراحان مد از شرکت های مختلف میشود مبنی بر صدور مدرک بین المللی از ایتالیا، ترکیه و… متاسفانه با بررسی های هوشمندانه موسسه متوجه میشود که افراد ایرانی در خارج از کشور موسسه ای را ثبت نموده اند که هیچ سندیتی ندارند و با چند جستجوی آنالیزسایت متوجه میشویم که کلا وجه قانونی ندارند و این مدارک را متاسفانه هیچ کشوری قبول ندارد لذا موسسه طراحان مد در این رابطه هیچ اقدامی نمیکند و فقط دوره هایی که توسط دانشگاه های معتبر در ایران توسط موسسه برگزار میشود را قبول دارد . این نکته را مد نظر داشته باشید که کدهای دریافتی مدرک را  فقط سایت های دانشگاه های معتبر دنیا تایید مینمایند .

با ما همراه شو تا اوج موفقیت …

جهت کسب اطلاعات بیشتر میتوانید با شماره تلفن : ۰۲۱۶۶۴۰۰۶۷۸ – ۰۲۱۶۶۴۰۰۷۷۳ تماس حاصل فرمایید .

دوره های آموزشی

آموزش طراحی لباس به صورت مجازیآموزش مجازی طراحی لباسآموزش مجازی طراحی و دوخت لباساموزش مجازی طراحی مد و لباسدوره آموزش مجازی طراحی لباسمرکز آموزش مجازی طراحی لباس

۳ دیدگاه

 • با سلام و سپاس
  میخواستم در دوره های مجازی طراحی لباس ثبت نام نماییم اولا مدتی دوره ها چند ماه است سه ماه یا شش ماه است بعد هزینه ثبت نامش چقدر میباشد بعد در اخر مدرک داده میشود و با دوره های حضوری تفاوتی میکند یا خیر از نظر کیفیت اموزش و ارائه مطالب اگر پاسخ سوالهام به ایمیلم ارسال نمایید و برای دوره جدید از کی باید اقدام نمایم ممنون میشوم با تشکر از شما

  • سلام
   با تشکر از پیام شما ، دوره های مجازی موسسه کاملا مشابه دوره های طراحی لباس هست و حدودا ۹ ماه تحصیلی طول میکشد و اگر محبت بفرمایید با موسسه به شماره ۰۲۱۶۶۴۰۰۶۷۸ تماس حاصل فرمایید تیم مشاوران موسسه کاملا در مورد دوره های حضوری و غیر حضوری به شما پاسخ خواهند داد .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *