اخبار دنياي مد و فشن/آموزش طراحی لباس/طراحی لباس/موسسه طراحان مد

اخبار دنیای مد و فشن

اخبار دنیای مد و فشن/آموزش طراحی لباس/طراحی لباس/موسسه طراحان مد : -گیام باتیستا ولی (Giambattista Valli)، طراح لباس ایتالیایی، پس از طراحی شلوار ورزشی های نایکی که با بلوزهای تزئین شده ست می شدند، اکنون از کالکشن جدید لباس ورزشی های خود خبر می دهد. این کالکشن از اولین قدم های او برای توسعه ی برند با نام خودش می باشد. ولی سابقه ی کار برای برند لوکس ایتالیایی Moncle را به عنوان طراح دارد و بیش از ۶٠ اجرای کت واک از این برند با کت ها، سوئیشرت ها، کفش های کتانی و ژاکت با طراحی ولی روی صحنه رفته است.

اخبار دنیای مد و فشن/آموزش طراحی لباس/طراحی لباس/موسسه طراحان مد

-مگان مارکل و پرنس هری پس از اعلام نامزدی رسمی خود برای اولین بار در انظار عمومی ظاهر شدند. برند کانادایی LINE برنده ی این نامزدی محسوب می شود! زیرا مگان مارکل پالتویی سفید پشمی از این برند را پوشیده بود. این اولین بار نیست که مگان از این برند استفاده می کند. قیمت این پالتو ٧٩٩ دلار کانادا می باشد.

اخبار دنیای مد و فشن/آموزش طراحی لباس/طراحی لباس/موسسه طراحان مد

-برند الیزابت اند جیمز(Elizabeth and James) کالکشن جدیدی از ساعت های دیجیتالی الهام گرفته از ساعت های اوایل دهه ی ٧٠ میلادی به بازار عرضه کرده است. این کالکشن شامل ١٠ مدل ساعت است که به نام ۲۰۰ Series نامگذاری شده است. در این ساعت ها از تکنولوژی نوری LED بر صفحه ای از جنس کریستال با بند لاستیکی قابل انعطاف استفاده شده است. زمان و تاریخ با فشار یک دکمه نمایش داده می شود و در حالتی که صفحه خاموش است، روکش آن مانند یک آیینه عمل می کند. قیمت این ساعت ها ٢٠٠ دلار می باشد.

اخبار دنیای مد و فشن/آموزش طراحی لباس/طراحی لباس/موسسه طراحان مد

-ویکتوریا بکهام از آخرین کالکشن لباس های رسمی و مهمانی خود به نام Tuxedo رونمایی کرد. این کالکشن شامل کت های مدرن و بسیار خوش دوخت تا پیراهن های بلند قرمز رنگ است. در تمام لباس های این کالکشن سلیقه و زیبایی شناسی خاص ویکتوریا دیده می شود. کفش ها و اکسسوری های این مجموعه همگی دست ساز ایتالیا هستند و شامل دمپایی های جلو بسته، کفش های پاشنه بلند و کیف های دستی کوچک می باشد که همگی یا قرمز و یا نقره ای هستند.

اخبار دنیای مد و فشن/آموزش طراحی لباس/طراحی لباس/موسسه طراحان مد

اخبار دنیای مد و لباس

اخبار طراحی لباس در دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *