آموزش طراحی لباس / طراحی لباس / مد

آموزش طراحی لباس / طراحی لباس / مد


اخبار دنیای مد و فشن : تام فورد

آموزش طراحی لباس / طراحی لباس / مد :

-تام فورد (Tom Ford) اولین فروشگاه محصولات زیبایی خود را در لندن افتتاح کرد. این فروشگاه در محله ی تاریخی کاونت گاردن واقع شده و بیانگر توجه وی به جزییات می باشد. در این فروشگاه ترکیب نور، شیشه، سنگ مرمر و لامپ های LED، محصولات آرایشی و بهداشتی را به وضوح برای مشتریان به نمایش درمی آورند. طبقه ی همکف فروشگاه شامل آخرین محصولات آرایشی، عطر و محصولات بهداشتی آقایان می باشد. در طبقه ی زیر همکف محلی برای مشاوره های بهداشتی و پوستی از بهترین متخصصان پوست و مو وجود دارد. این فروشگاه همچنین دارای یک آرایشگاه مردانه می باشد.

-استوارت ویتزمن و جی جی حدید در دومین همکاریشان برای طراحی کفش، دو مدل دمپایی راحتی با نام Eyelove و Eyelovemore را به بازار عرضه کردند. جی جی می گوید: من به دنبال دمپایی هایی بودم که هم راحت باشند، هم لیز نخورند و هم مناسب فصل پاییز باشند.
قیمت این دمپایی ها که با رنگ های متنوع و روشن به بازار ارائه شده اند، ۴٩٨ و ۵٩٨ دلار می باشد.

آموزش طراحی لباس / طراحی لباس / مد

-فندی (Fendi) برای اولین بار شروع به همکاری با سایتی به نام mytheresa.com برای فروش محصولات خود کرده است. در این سایت که سایتی برای فروش محصولات لوکس می باشد، تعدادی از محصولات فندی با تولید محدود که از کالکشن پاییز و زمستان ٢٠١٧/١٨ می باشد، مانند لباس راحتی، کیف، کفش، و عینک آفتابی قرار داده شده است. رنگ تمام محصولات عرضه شده صورتی است.

-کارخانه ی تولید باربی در راستای اجرای برنامه ی shero که براساس آن عروسک هایی از زنان نامدار می سازد، اولین عروسک با حجاب خود را تولید کرد. این عروسک متعلق به ابتهاج محمد، شمشیرباز مسلمان آمریکایی می باشد، که برای اولین بار در تاریخ آمریکا با حجاب اسلامی در مسابقات المپیک شرکت کرد. وی در فرش قرمز مسابقه ی جایزه ی سالانه ی زنان نام آور، عروسک خود را همراه داشت.

آموزش طراحی لباس / طراحی لباس / مد

آموزش طراحی لباس / طراحی لباس / مد و دورهای آموزشی موسسه را میتوانید از اینجا مطلع گردید.

کریستین دیور(Christian Dior)در سال ١٩٠۵ در گرنویل فرانسه متولد شد. وی طراح و موسس یکی از معروفترین برندهای محصولات لوکس یعنی Dior می باشد را میتوانید در اینجا مطالعه نمایید

اخبار دنیای مد و لباس

اخبار دنياي مد و فشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *