نامزدهاي دريافت جوايز طراحان لباس سال ٢٠١٧ به صورت رسمي اعلام شده اند

آشنایی با طراحان دنیا

آشنایی با طراحان دنیا


نامزدهای دریافت جوایز طراحان لباس سال ٢٠١٧ به صورت رسمی اعلام شده اند

نامزدهای دریافت جوایز طراحان لباس سال ٢٠١٧ به صورت رسمی اعلام شده اند. این مراسم در تاریخ ۴ دسامبر در رویال آلبرت هال لندن برگزار می شود. برای مدل برتر سال پنج نامزد به شرح زیر معرفی شده اند:
-آشنایی با طراحان دنیا : آدوا آبوا
بلا حدید
-جی جی حدید
-کایا گربر
-وینی هارلو
رقابت اصلی در این بخش بین جی جی حدید، بلا حدید، و کایا گربر مدل ١۶ ساله ای است که امسال اولین سال فعالیت اوست. امسال همه منتظرند که ببینند آیا جی جی حدید که پارسال مدل برتر سال شد برنده می شود یا کایا گربر با موفقیت هایی که در شوهای امسال داشت مدل برتر سال می شود؟

-اگرچه تمرکز اصلی برند شنل بر تولید لباس است، اما نمی توان منکر شد که ساعت های تولید این برند نیز بسیار زیبا و خاص هستند. ساعت برتر این هفته به آخرین تولید ساعت های این برند به نام کد کوکو Code Coco تعلق گرفت که ساعتی جواهرنشان و برگرفته از طراحی کیف Chanel 2.55 است. این کیف چرمی در سال ١٩۵۵ تولید شد و به وسیله ی قفل از جلو بسته می شود.

-ونسا کوچیارو (Vanessa Cocchiaro) طراحی است که شروع به شکستن قوانین لباس پوشیدن برای ساقدوش ها کرده است. همانطور که می دانیم ساقدوش بودن به این صورت است که چند خانم مجبورند بدون توجه به سلیقه ی شخصی خودشان لباس های یکسان برای همراهی با عروس بپوشند. اما هدف برند کوچیارو به نام لهروئین این است که قوانین را رعایت نکند و کالکشنی را برای ساقدوش ها ارائه کند که در آن لباس ها حتما شبیه هم نباشند، بلکه فقط از یک جنس و یک پالت رنگی یکسان باشند.

 

-کمپانی تروگالت (True Gaulet) نیویورک اپلیکیشنی را برای طراحی کفش پاشنه بلند به بازار عرضه کرده است. این اپلیکیشن به وسیله ی دوربین آیفون پای مشتری را اسکن می کند و کفشی دقیقا مناسب با ویژگی های فرد برایش طراحی می کند. این اپلیکیشن مجهز به وسایل اندازه گیری سه بعدی می باشد. قیمت کفش های سفارشی از طریق این اپلیکیشن از ٢۵٠ دلار تا ٣۵٠ دلار متغیر است.

 

 

 

 

اخبار دنیای مد و لباس

اخبار دنياي مد و فشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *