تاثیر رنگ مو بر روی استایلینگ

تاثیر رنگ مو بر روی استایلینگ


تاثیر رنگ مو بر روی استایلینگ

تاثیر رنگ مو بر روی استایلینگ ، همانطوری که می دانید امسال برای فصل تابستان رنگ موی صورتی مد بود و افراد مشهوری چون جی جی حدید و کک پالمر موهایشان را صورتی روشن کرده بودند. اما با تغییر آب و هوا و رفتن به فصل پاییز، مثل همیشه به سمت رنگ تیره تر می رویم. نکته ی قابل توجه برای رنگ موی این روزها این است که صورتی همچنان کنار گذاشته نشده بلکه رنگ رزگلد با هایلایت های صورتی مد شده است. پس جسارت کنید و موهایتان را برای پاییز صورتی کنید.

-موزه ی ویکتوریا و آلبرت لندن اعلام کرد نمایشگاه مد خود را با الهام از طبیعت در تاریخ ٢١ آوریل ٢٠١٨ برگزار خواهد کرد. این نمایشگاه به رابطه ی میان مد و طبیعت می پردازد و نمایشگر این است که چگونه طراحانی از کریستین دیور تا درایز ون نوتن از زیبایی گل ها و حیوانات برای خلق آثار خود الهام گرفته اند. این نمایشگاه همچنین نگاهی به آثار مخرب مد بر محیط زیست خواهد داشت. در این نمایشگاه ٣٠٠ اثر به نمایش درخواهند آمد.

-انتخاب این روزهای سوپرمدل هایی چون جی جی حدید و بلا حدید برای کیف از میان برند های مشهوری که ما می شناسیم نمی باشد. چند ماه پیش جی جی برای اولین بار با کیف سایز مینی پوست ماری از برند Stalvey دیده شد. پس از آن تنها کیفی که در دست او دیده شد از همین برند در رنگ های مختلف و برای استایل های مختلف از غیررسمی تا پیراهن شب بود. پس از آن این برند در دست افراد دیگری چون کایا گربر، نائومی کمپل و هیلی بالدوین نیز دیده شد. نکته ی قابل توجه این برند قیمت بالای آن می باشد که از ۵٠٠٠ دلار آغاز و تا ١۵٠٠٠ دلار می رسد.

-کریستوفر بیلی طراح مشهور برند بربری پس از ١٧ سال کار برای این برند تا پایان سال ٢٠١٨ این برند را ترک می کند. بیلی عنوان کرد: من مطمئنم روزهای بهتری برای بربری در راه است و این خاصیت مد و فشن است که همیشه در حال تغییر است و من اکنون احساس می کنم باید برای یادگیری بیشتر و تغییر اقدام کنم.
کریستوفر بیلی در سال ١٩٩۴ از رویال کالج هنر فارغ التحصیل شد و قبل از پیوستن به بربری برای دونا کارن و گوچی کار کرده بود.

استایلینگ

اخبار دنياي مد و فشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *