کلوپ کوکو شنل در نیویورگ افتتاح شد

کلوپ کوکو شنل در نیویورگ افتتاح شد


کلوپ کوکو شنل در نیویورگ افتتاح شد

کلوپ کوکو شنل در نیویورگ افتتاح شد ، شنل به تازگی در منطقه ی سوهو در نیویورک کلوپ اعضای خود را به نام کلوپ کوکو راه اندازی کرده است. این کلوپ مانند یک فشن شوی شنل است و روی همه چیز و همه جا تصاویر C در هم تنیده دیده می شود. در این کلوپ که به رنگ صورتی طراحی شده است، استخر، میز پوکر، میز پینگ پونگ، اتاق آرایش با گریمورهای شنل و حمام هایی با شیشه های بزرگ از عطرهای شنل وجود دارد. همچنین یک کتابخانه ی بزرگ از کتاب های مد برای مطالعه در این کلوپ موجود است.

-لباس عروس همیشه فقط یک معنی دارد: لباسی بلند با دامنی پف دار از جنس تور و ساتن پولک و منجوق دوزی شده…اما امروزه طراحانی این جسارت را به خرج داده اند تا این تصویر کلیشه ای را با طرح های جدید زیر سوال ببرند: مانند پوشیدن کت یا تی شرت روی پیراهن عروس، و یا پوشیدن شلوار!

-در موزه ی ایوسن لورن در پاریس، نمایشگاهی به نام YSL با موضوع “ایوسن لورن که بود؟ و اهمیت کار او چه بود؟” برگزار شده است. این نمایشگاه در محلی برگزار شده است که لورن بیش از ٣٠ سال در آنجا کار کرده بود. بازدیدکنندگان با آرشیو طراحی های وی آشنا می شوند و همچنین عکس هایی را از او مشاهده خواهند کرد که طی سال های کاری وی از او گرفته شده است. همچنین دفتر کار او و میز کارش که دست نخورده باقی مانده در معرض دید عموم قرار گرفته است.

-تیلور سوئیفت، خواننده ی مشهور، در مهمانی انتشار آلبوم جدیدش به نام رپیوتیشن(Reputation)، با استایلی جالب ظاهر شد که تصویری از یک دختر خوب و ساده را نشان می دهد. او با کت پف دار چند رنگ که بر روی بلوزی پلنگی پوشیده بود، شلوار جین مشکی تنگ و بوت های به رنگ بورگاندی در مهمانی شرکت کرد که خیلی از قوانین حاکم بر لباس های مهمانی های رسمی فاصله داشت.

اخبار دنیای مد و لباس

اخبار دنياي مد و فشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *