طراحی لباس به سبک برند لوئي ويتون(Louis Vuitton) : برند لوئي ويتون(Louis Vuitton)، آخرين محصول مردانه ي خود را به نام ” كمربند LV من” (My LV Belt) به بازار عرضه كرد. در اين كلكسيون جديد ١٤ نوع كمربند از چرم هاي يك رو و دورو و ١٢ مدل سگك از جنس هاي مختلف مثل طلا، نقره و چوب درخت زيتون وجود دارد كه به مشتري اين امكان را مي دهد كه بنا به سليقه ي خود كمربند موردنظرش را انتخاب كند. قيمت اين كمربندها از ٧٦٥ دلار تا ٤٦٧٠ دلار متغير است.

طراحی لباس به سبک برند لوئی ویتون(Louis Vuitton) : برند لوئی ویتون(Louis Vuitton)، آخرین محصول مردانه ی خود را به نام " کمربند LV من" (My LV Belt) به بازار عرضه کرد. در این کلکسیون جدید ١۴ نوع کمربند از چرم های یک رو و دورو و ١٢ مدل سگک از جنس های مختلف مثل طلا، نقره و چوب درخت زیتون وجود دارد که به مشتری این امکان را می دهد که بنا به سلیقه ی خود کمربند موردنظرش را انتخاب کند. قیمت این کمربندها از ٧۶۵ دلار تا ۴۶٧٠ دلار متغیر است.

طراحی لباس به سبک برند لوئی ویتون(Louis Vuitton) : برند لوئی ویتون(Louis Vuitton)، آخرین محصول مردانه ی خود را به نام ” کمربند LV من” (My LV Belt) به بازار عرضه کرد. در این کلکسیون جدید ١۴ نوع کمربند از چرم های یک رو و دورو و ١٢ مدل سگک از جنس های مختلف مثل طلا، نقره و چوب درخت زیتون وجود دارد که به مشتری این امکان را می دهد که بنا به سلیقه ی خود کمربند موردنظرش را انتخاب کند. قیمت این کمربندها از ٧۶۵ دلار تا ۴۶٧٠ دلار متغیر است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *