طراحی لباس 2018 گوچی

طراحی لباس 2018 گوچی


طراحی لباس ۲۰۱۸ گوچی ، تحول برند گوچی در طراحی لباس

 

طراحی لباس ۲۰۱۸ گوچیhttps://en.wikipedia.org/wiki/Gucci ،تحول برند گوچی در طراحی لباس : مارکو بیزاری از برند گوچی اعلام کرد که این برند از بهار ٢٠١٨ استفاده از هرگونه خز و پوست حیوانات را در محصولات خود به پایان می رساند. در این اطلاعیه آمده است که گوچی برای هیچ کدام از طرح هایش هیچ گونه استفاده، تبلیغ و یا ترویج استفاده از خز را به کار نخواهد برد. همچنین این برند به پیمان منع خز حیوانی که پیمانی بین المللی و شامل ۴٠ سازمان حمایت از حیوانات است، پیوسته است. پیش از گوچی برندهای کلوین کلاین، جورجیو آرمانی و رالف لورن به این پیمان پیوسته بودند.

-هفته ی گذشته بنگاه خیریه ی اکشن اید (Action Aid) در لندن نمایش مدی را در حمایت از زنان و دخترانی که مورد حمله با اسید قرار گرفته اند، برگزار کرد. در این کت واک ٨ زن و دختر از بنگلادش که مورد حمله ی اسید قرار گرفته بودند، به عنوان مدل شرکت کردند. شعار این نمایش مد این بود: زیبایی ای در درون انسان ها وجود دارد. ممکن است بدن و صورت شما بسوزد ولی فکرتان دست نخورده و سالم باقی می ماند.

 

-هری وینستون (Harry Winston) از مشهورترین طراحان جواهرات در دنیاست که نامش با الماس و سنگ های قیمتی پیوند خورده است. ساعت برتر این هفته به برند هری وینستون تعلق گرفت که صفحه ای مستطیلی با قابی از الماس دارد. این طرح الهام گرفته از معماری نیویورک در دوران جاز است، اما دو زمانه بودن این ساعت مدرن بودن آن را اثبات می کند.

 

-همانقدر که برای بعضی از ما انتخاب ست لباس کاری سخت و پیچیده به نظر می رسد، این کار برای ویکتوریا بکهام بسیار آسان است. هفته ی پیش وی در یک روز با سه استایل متفاوت در نیویورک دیده شد. تصاویر این سه استایل را ببینید:

 

طراحی لباس ۲۰۱۸ گوچی

 

اخبار دنیای مد و لباس

اخبار دنياي مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *