طراح لباس برند سنت لورن

طراح لباس برند سنت لورن : طراح برند سنت لورن، آنتونی واکارلو(Anthony Vaccarello)، برای کالکشن پاییز-زمستان ٢٠١٧ کفش های زیبا و عجیبی را طراحی کرده است که زیرشان چرخ اسکیت دارند. او کفش های رنگی خود را آنیا نام گذاری کرده و در آن ها مانند اسکیت های معمولی از ترمز هم استفاده کرده است. قیمت پیش بینی شده برای این محصول خاص که فعلا بدون هیچ توضیحی در سایت این برند قرار داده شده ٢۶٢٢ دلار است.

-در مراسم اِمی که یکشنبه ی هفته ی گذشته برگزار شد، پیراهن های شب براق و متالیک بیشتر از لباس های دیگر بر تن مهمانان دیده شد. در میان این رنگ های متالیک رنگ نقره ای بیشتر دیده می شد و بعد از آن قرمز، سبز و آبی متالیک نیز دیده می شد. در لباس های آقایان نکته ی قابل توجه کت های رنگی بود که گرایش طراحان را به شلوارهای مشکی و کت هایی با رنگ های روشن نشان می داد.

-مایکل کرس روز سه شنبه اعلام کرد که برند کفش سازی جیمی چو(Jimmy Choo) را به ارزش ١.٢ میلیارد دلار خریداری خواهد کرد. برند جیمی چو در سال ١٩٩۶ توسط طراح انگلیسی تارا ملون و با همکاری کفش ساز مالزیایی جیمی چو شروع به کار کرد. این برند به سرعت رشد کرد و مورد توجه افراد مشهور همچون میشل اوباما قرار گرفت. جیمی چو در حال حاضر بیش از ١۵٠شعبه در سراسر دنیا دارد و قیمت کفش هایش بین ۴٢۵ تا ٣٠٠٠ دلار است.

-طراحان برند اسکاردلارنتا، لورا کیم و فرناندو گارسیا، با الهام گرفتن از علاقه ی دلارنتا به گالری های هنری، برای بهار ٢٠١٨ پیراهن هایی رویایی پر از رنگ را طراحی کرده اند. در این کالکشن انواع پیراهن های تور و پولک دوزی های خلاقانه دیده می شود.


اخبار دنیای مد و لباس

اخبار دنياي مد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *