اخبار دنیای مد و فشن 2.png

اخبار دنیای مد و فشن 2.png


اخبار دنیای مد و فشن در طراحی لباس / آموزش طراحی لباس با مداد رنگی

 

طراحی لباس / اخبار دنیای مد و فشن در طراحی لباس / آموزش طراحی لباس با مداد رنگی  :

امسال معجزه ای برای مد زمستان به بازار آمده که افرادی را که مجبورند در سرمای زمستان بیرون بروند را نجات می دهد! در کت واک های پاییز  و طراحی لباس ٢٠١٧ پتوهای گرم و نرمی که در منزل روی تخت یا مبل انداخته می شود دیده شد. این پتوها برای روی شانه انداختن به بازار آمده اند و بسیار شیک و خاص هستند. برندهای مطرحی چون لوئی ویتون و کلوین کلاین این پتوها را برای استفاده در طراحی لباس را تولید کرده اند.

-ترند جواهرات ٢٠١٨ ترند جالبی است: گوشواره های نامتقارن و غیریکسان. طراحانی چون درایز ون نوتن به طور کلی قضیه ی “جفت بودن” گوشواره را کنار گذاشته و گوشواره ای یک لنگه ای به شکل یک گل کریستالی برای بهار ٢٠١٨ طراحی کرده است. این گوشواره ها که در سایز بسیار بزرگ مثل یک نعلبکی هستند، به قدری گیرا هستند که حتی باعث می شوند که شخصی که شما را می بیند در نگاه اول جذب لباستان نشود، بلکه جذب گوشواره ها ی بزرگ، خاص، درخشان، نامتقارن و یا یک لنگه ای شما شود.

-اریک استجیتسکی (Eric Steginsky), طراح عینک در مورد کالکشن جدید خود که عینک آفتابی های اکلیلی با رنگ روشن است، می گوید:”این روزها روزهای افسردگی دنیاست، روزهایی که جهان درگیر مسائلی چون جنگ و گرسنگی است، دوست دارم نگاه مردم را به دنیا تغییر بدهم. می خواهم هرکس عینک های من را می زند احساس کند به سفر تازه ای رفته است.” او طراحی کالکشن خود به نام Planet i را از اواخر سال ٢٠١٧ شروع کرده است. استجینسکی حدود یک سال وقت برای تحقیق در این زمینه صرف کرده است که میزان مناسب اکلیل در شیشه های عینکش به حدی باشد که دید بیننده را مختل نکند.

-فیل اُ (Phil Oh) که عکاس استایل های خیابانی برای مجله ی مد و فشن وُگ می باشد، در پایان سال ٢٠١٧ بهترین عکس های را که از استایل مردم عادی در خیابان گرفته است را منتشر کرد. در زیر تعدادی ازین عکس ها را مشاهده می کنید:

جهت ثبت نام دوره های جدید طراحی لباس اینجا کلیک نمایید .

معرفی طراحان برتر لباس دنیا قسمت دهم را از اینجا مشاهده نمایید .

اخبار دنیای مد و لباس

اخبار دنیای مد و فشن در طراحی لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *