اخبار دنیای مد و فشن

اخبار دنیای مد و فشن


اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس

اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس  :

هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلاب در حالی برگزار شد که این مراسم این بار فقط مراسمی برای اهدای جوایز به بهترین فیلم ها و سریال ها نبود، بلکه تمامی شرکت کنندگان این مراسم با پوشیدن لباس های مشکی اتحاد و همبستگی خود را با جنبش times up که جنبشی ضد سواستفاده های جنسی در صنعت فیلم سازی هالیوود است، نشان دادند.
در زیر تعدادی از ٧١ پیراهن مشکی زیبا را که توسط هنرمندان هالیوود در این مراسم پوشیده شد را مشاهده می کنید:

اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس :

دیوید بکهام از ورود خود به دنیای محصولات زیبایی و بهداشتی آقایان درهمکاری با شرکت اورآل خبر داد. این لاین به نام هاوس ٩٩ در فوریه ی ٢٠١٨ افتتاح خواهد شد. بکهام چندین سال برای تولید محصولات بهداشتی مردانه کار کرده است و پس از راه اندازی خط تولید عطر مردانه همینک اقدام به تولید محصولات بهداشتی مردانه که شامل محصولات مراقبت پوست برای کسانی که تتو دارند، محصولات بهداشتی صورت، بدن، مو و اصلاح صورت است. این محصولات برای اولین بار در تاریخ اول فوریه در لندن به بازار خواهند آمد.

گوچی باغ جدید خود به نام گوچی گاردن را در فلورانس ایتالیا و در ساختمان قرن چهاردهمی پالازو دلا مرچانزیا افتتاح کرد. این باغ توسط الساندرو میشل طراحی شده و در فضای آن اشیای نمایشی از سال ١٩٢١ و اشیایی از هنر معاصر، کتاب های مختلف و اشیای عتیقه به نمایش گذاشته شده است. در کنار این ها یک رستوران شیک با سرآشپز دارای سه ستاره ی میشلن، ماسیمو بوتورا، نیز در این باغ شروع به کار کرده است. در فضای این باغ از رنگ سبز استفاده نشده است، بلکه از تصاویر گیاهان، گل ها و حیوانات که گوچی همیشه در طراحی لباس هایش از آن ها استفاده می کند، استفاده شده است. در این باغ همچنین موزه ای از لباس های گوچی وجود دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد مقاله ترجمه شده توسط موسسه طراحان مد در رابطه با این مقاله اینجا کلیک نمایید

 

اخبار دنیای مد و لباس

اخبار دنیای مد و لباس

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد!