اخبار شوهای مد و لباس  ۲۰۱۸

اخبار شوهای مد و لباس ۲۰۱۸ / طراحی لباس / آموزش طراحی لباس : تامی هیلفیگر شوی جدید مد خود را با سفر به میلان شروع خواهد کرد. این سفر که دومین سفر از سری به اسم “الان ببین، الان بخر” یا TOMMYNOW شناخته می شود، نمایش کالکشن جدید تامی به نام SS18 را در بر می گیرد. این شو در فوریه ی ٢٠١٨ اجرا خواهد شد. تامی در مورد این شو می گوید:” دیدگاه من در اجرای این شو خلق یک صحنه ی جهانی است تا بتوانم تجارب خود را با مردم در میان بگذارم. این شو تلفیقی از سرگرمی، مد و فرهنگ عامه است و میلان به عنوان یکی از مراکز اصلی جهان مد مکان مناسبی برای دور بعدی شوی TOMMYNOW خواهد بود.”

-برند بربری (Burberry) و سایت اینترنتی MyTheresa شروع به همکاری جدیدی کرده اند. در تاریخ ۶ دسامبر این دو شروع به ارائه ی سرویس جدیدی به مشتریان کرده اند که براساس آن مشتری ها می توانند تا رنگ کیف پول و کیف جای کارت را با سلیقه ی خود با ترکیب رنگ هایی مثل صورتی/چندرنگ، سبز/چندرنگ، سیاه/چندرنگ، سرمه ای، طلایی و… انتخاب کنند. همچنین امکان حک کردن ٣ حرف و شکل قلب نیز به مشتریان داده می شود. قیمت این سرویس که به مدت محدود ارائه می شود ١٩٠ دلار است.

اخبار شوهای مد و لباس ۲۰۱۸ / طراحی لباس / آموزش طراحی لباس

-گوچی بوتیک جدید خود را به مساحت ۴٧٠٠ متر مربع در محله ی طراحی میامی افتتاح کرد. در این فروشگاه لباس زنانه، مردانه، کیف، کفش، جواهرات و محصولات دکوری گوچی به فروش می رسد.
طراحی خارجی فروشگاه بسیار خاص همراه با روکش مرمر، فلزات سبز رنگ، به همراه نقاشی دیواری از نقاش معروف کوکو کپتن است. دیوارها به رنگ صورتی با کف پوش مرمر همراه با مبلمان مخمل صورتی می باشد و کل فروشگاه تم “سفر” را به دلیل شکل چمدانی اش به مشتریان القا می کند.

اخبار شوهای مد و لباس ۲۰۱۸ / طراحی لباس / آموزش طراحی لباس

-مگی مرلین، برند جدیدی در میان برندهای The Collective از فروشگاه های Fifth Avenue است. طراح و موسس این برند طراح نیوزلاندی، مگی مرلین هویت می باشد که برند خود را در سال ٢٠١۶ با یک کالکشن اختصاصی شروع کرد. هویت که اکنون ٢٣ ساله است در ٧۵ فروشگاه معتبر محصولات خود را می فروشد. وی می گوید:” بسیار خوشحالم که در ٢٣ سالگی به آرزوی همیشگی ام یعنی داشتن برند رسیده ام.”

اخبار شوهای مد و لباس ۲۰۱۸ / طراحی لباس / آموزش طراحی لباس

پیش بینی مد و تجاری سازی مد

برند تامی

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *