استایلینگ چیست ؟ چی بپوشیم ؟ چگونه بپوشیم ؟ ترندهای سال 2017 

استایلینگ چیست؟چی بپوشیم؟ چگونه بپوشیم؟ ترندهای سال 2017/ طراحی لباس/آموزش طراحی لباس

استایلینگ چیست؟چی بپوشیم؟ چگونه بپوشیم؟ ترندهای سال 2017/ طراحی لباس/آموزش طراحی لباس


استایلینگ چیست ؟ چی بپوشیم ؟ چگونه بپوشیم ؟ ترندهای سال ۲۰۱۷

استایلینگ چیست؟چی بپوشیم؟ چگونه بپوشیم؟ ترندهای سال ۲۰۱۷/ طراحی لباس/آموزش طراحی لباس :

رنگ نقره ای: در بسیاری از کت واک های برندهای برتر برای فصل پاییز و زمستان امسال، لباس های نقره ای با طرح ها و دوخت های خلاقانه دیده شد. نقره ای که رنگی کلاسیک است با این طرح های آوانگارد ظاهری کاملا مدرن و امروزی به خود می گیرد. نقره ای آوانگارد در کالکشن برندهایی چون شنل ارائه شد.

-طرح های سنتی و بومی: ترکیب و تکه دوزی کردن پارچه های با طرح سنتی شاید در نگاه اول عجیب به نظر برسد، اما این ترند امسال است. امسال طراحان برندهای معروف چون گوچی طرح ها، چاپ ها، و پارچه هایی از جنس های مختلف و تناژهای رنگی متفاوت را با هم ترکیب کرده اند ر طرح هایی مدرن و خاص خلق کرده اند.

-استایل جین: استایل های از سرتاپا جین امسال در کالکشن برندهایی مثل دیور و کلوین کلاین دیده شد. این استایل که برای موقعیت های غیررسمی مناسب است، بسیار خاص و شیک است.

استایلینگ چیست؟چی بپوشیم؟ چگونه بپوشیم؟ ترندهای سال ۲۰۱۷/ طراحی لباس/آموزش طراحی لباس

-ترکیب خزهای چندرنگ: خز امسال زمستان هم ترند است، اما نکته ی جالب این است که ترکیب خز در لباس های امسال مانند رنگین کمان است. در لباس های امسال ترکیب چند خز با رنگ های مختلف دیده می شود. این ترند در برندهایی مثل پرادا و فندی دیده شد.

-بافت: این لباس ها بافتنی هستند اما نه آن بافتنی که مادربزرگ شما در ذهن دارد! بافتنی لباسی کلاسیک است، اما بافتنی های امسال ظاهری کاملا مدرن دارند و به شکلی جدید به بازار عرضه شده اند. بخشی از لباس از جاهای دیگر بلندتر است، در بعضی جاها حاشیه ها به پایین آویزانند، و بافت ها از یک قانون خاص و یکسان تبعیت نکرده اند، گاهی عمودی اند و گاهی افقی! برندهایی چون سونیا رایکل، و جوزف امسال این بافت های آوانگارد را به بازار عرضه کرده اند.

استایلینگ چیست؟چی بپوشیم؟ چگونه بپوشیم؟ ترندهای سال ۲۰۱۷/ طراحی لباس/آموزش طراحی لباس

استایلینگ چیست؟چی بپوشیم؟ چگونه بپوشیم؟ ترندهای سال ۲۰۱۷/ طراحی لباس/آموزش طراحی لباس : شما میتوانید در موسسه طراحان مد تمام دوره های تخصصی را زیر نظر بهترین مدرسین ایرانی و خارجی به همراه دوره راه اندازی کسب و کار گذرانده و میتوانید در اینجا آگاهی پیدا نمایید .

 

استایلینگ

چگونه لباس های خود را ست کنیم ؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *