برند گوچی

برند گوچی / کاکشن جدید گوچی / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس : برند لوکس ایتالیایی، گوچی، به تازگی از روش جدیدی برای تبلیغات خود در میلان و نیویورک استفاده کرده است: نقاشی دیواری! هنرمند اسپانیایی، ایگناسی مونرئال، دو برداشت مختلف از عینک های Hollywood Forever گوچی را روی دیوارها کشیده تا مردم را مجاب به خرید آن کند. این نقاشی دیواری ها تا آخر ژانویه ی ٢٠١٨ در سوهوی نیویورک و لارگو لفوپای میلان قابل مشاهده هستند.

-برند Loewe از مدل جدید لباس مردانه ی خود رونمایی کرد: جاش اوکانر، بازیگر ٢٧ ساله ی انگلیسی و برنده ی جایزه ی بهترین بازیگر مرد برای فیلم God’s Own Country در جشنواره ی فیلم مستقل انگلستان. اوکانر به هنگام دریافت جایزه کت و شلوار Loewe را پوشیده بود.

-با معروف شدن افراد مختلف برندهایی که این افراد از آن ها استفاده می کنند هم معروف می شوند. مگان مارکل که با تازگی با پرنس چارلز نامزد کرده است، ثابت کرده که سلیقه ی خوبی در انتخاب های خود دارد. کیفی که او در حضور دومش میان مردم پس از نامزدی در دست داشت از برند استراتبری(Strathberry) می باشد. پس از این که مگان این کیف تقریبا اداری را در دست گرفت، تمامی کیف های همین مدل دقایقی بعد از عرضه به فروش رفتند. این برند تازه تاسیس در سال ٢٠١٣ شروع به کار کرده و محصولاتش را در اسپانیا تولید می کند.

-کندال جنر به عنوان پردرآمدترین مدل سال ٢٠١٧ شناخته شد. این مدل ٢٢ ساله برای اولین بار به این مقام دست یافت و توانست رکورد سوپرمدل برزیلی جیزل باندشن را که از سال ٢٠٠٢ در صدر جدول پردرآمدترین مدل قرار داشت را بشکند. کندال ٢٢ میلیون دلار در سال ٢٠١٧ درآمد داشته است که این پول را از مدلینگ برای برندهایی چون استی لودر، آدیداس، لپرلا و…به دست آورده است.

برند گوچی / کاکشن جدید گوچی / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس

پیش بینی مد و تجاری سازی مد

آشنایی با برند های دنیا در طراحی لباس

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *