تاثیر کفش در استایل

👠انواع کفش ها و استفاده ی درست از آن ها برای ایجاد یک استایل زیبا.

🌟یکی از تأثیر گذار ترین گزینه های یک استایل کفش است. کفش ها در دسته بندی اکسسوری قرار می گیرند و اکسسوری نقطه ی عطف یک استایل است.

🔼مهم ترین نکات یک کفش خوب رنگ، فرم و سبک است. سه رنگ مشکی(black) ، قرمز(true red, chili pepper) و رنگ بدن (nude) مهم ترین رنگ های کفش در ایجاد یک استایل زیبا برای خانم ها است. کفش های مشکی قابلیت تطبیق با هر آیتمی را دارند؛ اما اگر در استایل شما بیشتر از رنگ های روشن استفاده شده، کفش مشکی می‌تواند چرخش نگاه را از بین ببرد. کفش های قرمز شما را صاحب استایلی جسور و مدرن می کند. برای بلند تر و یکدست نشان دادن قد، کفش رنگ بدن گزینه ی بسیار خوبی است. کفش هایی با پاشنه های تیز و بلند مناسب قرار های مهم و مجالس رسمی می باشند. بهتر است برای استایل راحت و کژوال از کفش هایی با پاشنه ی پهن و متوسط استفاده کنید. اگر قرار است کفشی را بدون توجه به ترند ها و به مدت طولانی داشته باشید، از انواعی استفاده کنید که فرم گرد و صافی دارند. کتانی های سفید از مهم ترین کفش های استایل راحت و کژوال هستند و قابلیت ست شدن با هر آیتمی را دارند و مناسب استایل بیرونی و دورهمی های دوستانه اند. کفش های پشت باز نیز استایل شما را مدرن و ترندی می کند.

برای آقایان در مراسم های رسمی و قرار های مهم بهتر است از کفش های بندی چرم، جیر و ورنی استفاده کنند. کفش های مشکی، قهوه ای سوخته، سورمه ای و خاکستری از پر طرفدار ترین رنگ ها بین آقایان هستند. شلوار نزدیک ترین تکه از استایل به کفش است. پس بهتر است کفش با شلوار همخوانی داشته باشد. با شلوار کتان مردانه می توان انواع کفش کالج و کتانی های اسپرت مردانه ست کرد. با شلوار جین می توان کفش های اسپرت و کتانی های لژ دار مناسب پیاده روی ست کرد.

در نهایت اجازه دهید کفش ها دیده شوند؛ کافی است بقیه بخش های استایل شما رنگ و فرم طبیعی و کلاسیک خود را داشته باشند.

استایلینگمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *