دانشگاه های طراحی لباس

دانشگاه های طراحی لباس


دانشگاه های طراحی لباس :

 

دانشگاه طراحی لباس  لیم( Lim College) کالجی خصوصی است که در رشته های مربوط به فشن و مشاغل مربوط به آن دانشجو می پذیرد. این کالج در سال ١٩٣٩ توسط مکسول مارکوس و در پی تقاضای خرده فروشان پوشاک برای تحصیل در زمینه ی مد و مشاغل مربوط به آن، در منهتن نیویورک تاسیس شد. این کالج به عنوان کالجی پیشتاز در امر آموزش تجربی، ارتباط محکمی میان تجربه ی دنیای واقعی مد و فشن و تحصیلات آکادمیک فراهم می آورد.

برای بازدید از سایت اصلی دانشگاه لیم اینجا کلیک نمایید

از رشته های دانشگاه طراحی لباس که در این کالج تدریس می شوند می توان رشته های زیر را نام برد:
-رسانه های مد
-بازاریابی مد
-مدیریت مد
-تجارت بین المللی مد
-برگزاری ایونت و نمایشگاه های بین المللی

ارزش ها و اهداف اصلی برنامه ی آموزشی این کالج شامل موارد زیر است:
-کسب دانش بالای آکادمیک: در جهت نیل به این هدف، دانشگاه طراحی لباس کالج تمامی دانشجویان را برای شناختن پتانسیل های حرفه ای و فکری به چالش می کشد.
-رعایت حقوق افراد و اخلاقیات: دانشجویان  دانشگاه طراحی لباس برای حرفه ای شدن باید اعتماد، پذیرش اختلاف ها و احترام را بیاموزند.

-مرکزیت دانشجو: در دانشگاه طراحی لباس  دانشجویان در مرکز تمامی برنامه ریزی های تحصیلی قرار دارند.

دانشگاه طراحی لباس

دانشگاه طراحی لباس

 

-پرورش تفکر نقدی و خلاقانه و مهارت های مدیریتی در دانشجویان

دانشگاه طراحی لباس  لیم به دلیل قرارگیری در شهر نیویورک این امکانات را برای دانشجویان فراهم می کند:
-همکاری نزدیک با دنیای مد و مشاغل مربوطه
-دوره های کارآموزی متفاوت برای برندهای مطرح
-پرورش حرفه ای فرصت های شغلی
-آموزش براساس آخرین تغییرات صنعت و تکنولوژی های مربوط به مد
این همکاری های داخلی و خارجی، قدرت فکری و توان آنالیز دانشجویان را بالا می برد و مهارت های ارتباطی آنان را پرورش می دهد، تا بتوانند در آینده به صورت صحیح و حرفه ای شغل خود را ادامه دهند.

-در این دانشگاه طراحی لباس، به صورت خاص و ویژه برروی توانایی های شخصی هر دانشجو مطالعه می شود و برای هر دانشجو در کنار برنامه های عمومی، برنامه ی آموزشی کاملا شخصی تدوین می شود تا علایق و استعدادهای هر فرد لحاظ شود. در نتیجه، خلاقیت و علاقه ی هر شخص به صورت صحیح و درمسیر صحیح هدایت می شود.
-دانشجویان این کالج، تجارب مختلف بین المللی کسب می کنند و هم زمان با مسائل فرهنگی آشنا می شوند تا بیاموزند که در کار و تجارت توجه به اختلافات فرهنگی تا چه اندازه اهمیت دارد.

٩١.۵ درصد از فارغ التحصیلان سال ٢٠١۶ کالج لیم،پس از گذشت ۶ ماه از فارغ التحصیلی به استخدام کمپانی های بزرگ و مطرح درآمده اند.

 

علاقمندان به رشته طراحی لباس میتوانند در دوره های مقدماتی و پیشرفته موسسه طراحان مد شرکت نمایند ، تمام دوره های موسسه طراحان مد شامل دوره مدیریت کسب و کار حرفه ای بوده و تمام هنرجویان باید به صورت کاملا عملی و اجرایی محصول برای فروش آماده نمایند و کسب درآمد نمایند ، به واسطه همین ویژگی موسسه طراحان مد توانسته ایم شعب مختلفی را در ایران تاسیس نماییم و به زودی در کل ایران با شما همراه خواهیم بود . جهت مشاهده دوره های آموزشی اینجا کلیک نمایید .

دانشگاه های مد و لباس

بهترین دانشگاه های مد و فشن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *