طراحی لباس تیم ملی

-طراحی لباس تیم ملی / بیوگرافی امپریو آرمانی به صورت رسمی به عنوان طراح لباس تیم المپیک و پارالمپیک ایتالیا برای بازی های زمستانی کره جنوبی در سال ٢٠١٨ اعلام شد. پیش از این نیز آرمانی سه بار برای المپیک لندن ٢٠١٢، بازی های سوچی ٢٠١۵ و رقابت های ریو ٢٠١۶ برای تیم ایتالیا لباس طراحی کرده بود.
رنگ لباس جدید آبی تیره همراه با رنگ های پرچم کشور ایتالیا خواهد بود و در داخل سوئیشرت بازیکنان اولین مصرع از سرود ملی ایتالیا با طلا چاپ خواهد شد.

-گوچی از کمپین تبلیغاتی شگفت انگیز دیگری پرده برداری کرد. برای کالکشن بهار/تابستان ٢٠١٨، الساندرو میشل از هنرمند نقاش ایگناسی مونرئال خواسته است تا نقاشی هایی دیجیتالی به سبک نقاشان بزرگ گذشته خلق کند. این نقاشی ها تصویری از آرمان شهر را با تکیه بر سه عنصر زمین، دریا و آسمان نشان می دهند. این کمپین در ژانویه ی ٢٠١٨ شروع به کار می کند.

-ورساچه برای کالکشن بهار/ تابستان ٢٠١٨ شروعی طوفانی داشته است. این برند ایتالیایی که سال آینده چهلمین سالگرد تاسیس خود را جشن خواهد گرفت، از بزرگ ترین نام های دنیای مد در کمپین تبلیغاتی خود استفاده کرده است: نائومی کمپل، جیزل باندشن، آیرینا شیک، جی جی حدید، کارا تیلور، گریس الیزابت، کیرا گربر و ….
دوناتلا ورساچه در مورد این کمپین می گوید:” این کمپین پیوند میان گذشته و اکنون است. شما برای ساختن آینده باید بدانید که هستید و از کجا آمده اید. من به عنوان مدیر برندی با این عظمت، باید مسئولیت آن را به بهترین شکل بپذیرم و به همین دلیل است که خواسته ام این تیم از سوپر مدل ها را در کنارم داشته باشم.”

-برند بربری از همکاری جدید خود با مدل و فعال اجتماعی انگلیسی، ادووا ابوآ ( Adwoa Aboah) و عکاس معروف مدلینگ یورگن تلر(Juergen Teller) خبر داد. این همکاری که تحت نظارت مستقیم مدیر بربری، کریستوفر بیلی، صورت گرفته، مجموعه ای از عکس ها می باشد که در آن ها ابوآ به همراه دوستان و همکارانش با لباس هایی از بربری ظاهر شده اند. این پروژه در شمال لندن عکسبرداری شده است. آبوا می گوید:” برای من کار کردن برای بربری و یورگن تلر در این پروژه ی خلاقانه افتخار بزرگی بود.” تاکنون ۴ عکس از این مجموعه منتشر شده و سری بعدی عکس ها در فوریه ی ٢٠١٨ منتشر خواهد شد.

دوره های آموزشی موسسه طراحان مد در ترم چهارم کاملا تخصصی میشود و شما میتوانید گرایش های مختلف را با همکاری موسسه به ظهور برسانید ، شما میتوانید اینجا در مورد کلاسهای طراحی لباس تیم ملی / گرایش لباس مدارس و اداری و … در حال ثبت نام موسسه اطلاعات کسب نمایید .

 

اخبار دنیای مد و لباس

اخبار دنیای مد و فشن در طراحی لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *