کفش و اکسسوری در دانشگاه سانفرانسیسکو

هنرجویان در این دانشگاه فرآیندهای بی‌نظیر طراحی کفش و اکسسوری در دانشگاه سانفرانسیسکو را به صورت دو بعدی و سه بعدی، تکنیک‌های دوخت چرم به صورت دستی و ماشینی، روش‌های ساخت سه بعدی و تکنیک‌ها و عناصر مشخصی که برای توسعه نمونه کارهای حرفه‌ای مورد نیاز است را آموزش می‌بینند.

۴ رشته آموزشی این بخش: ‌
۱.طراحی اکسسوری:
هنرجویان روند ساخت کیف را یاد می‌گیرند؛ از طراحی مفهوم، الگو کشیدن، تکنیک‌های ساخت و به کار بردن مواد لازم و ساخت نمونه اولیه تا تولید نهایی و در نهایت پنج کار عملی ارائه می‌کنند.

۲.طراحی بازاریابی شخصی:
هنرجویان یاد می‌گیرند خلاقیت خود را به عنوان یک کارآفرین کفش و اکسسوری به بازار معرفی کنند، برنامه‌های تجاری خود را توسعه داده و برای محصول خود بازاریابی کنند. مهارت‌های کارآفرینی مانند شناسایی فرصت‌های بازار، متمایز کردن محصول و بازاریابی محصولات و مارک‌های جدید در محیط خرده فروشی نیز به آنها آموزش داده می‌شود.

[ux_image id=”16229″ image_size=”original”]

۳.کفش:
هنرجویان فرآیند کامل ساخت کفش را می‌آموزند.آنها برای طراحی ساختارهای کفش شخصی خود از یک فرآیند طراحی شامل تحقیق در زمینه مفهوم، طراحی، ساخت محدوده و برگه‌‌های مشخصات استفاده می‌کنند. همچنین جنبه‌های مختلفی از صنعت کفش از جمله کفش دستباف، ساخت محصول و آزمایش، مشخصات و برگه‌های فنی و نمایشگاه‌های تجاری نیز آموزش داده می‌شود.

۴.تکنیک‌های دوخت کفش و اکسسوری:
شما یک متخصص چرم می‌شوید. علاوه بر یادگیری تکنیک‌های تخصصی مورد استفاده در تولید کالاهای چرمی با استفاده از تجهیزات استاندارد صنعتی، نحوه شناخت چرم‌‌های مختلف را یاد می‌گیرید و می‌توانید انواع کیف‌ها را طراحی و تولید کنید.

منبع: www.academyart.edu

اخبار دنیای مد و لباسدانشگاه های مد و لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *