چی بپوشیم / لباس خز دار را چگونه بپوشیم / آموزش طراحی لباس / آموزش طراحی اندام

آموزش طراحی لباس به شما کمک میکند تا بتوانید از پوشش های مختلف استفاده نمایید ، خز از قديمي ترين مواد استفاده شده براي لباس در طول تاريخ است. امروزه به منظور رعايت حقوق حيوانات و همچنين قابل دسترس بودن براي تمامي افراد جامعه از خز مصنوعي استفاده مي شود. خز براي ماه هاي سرد زمستان انتخاب بسيار مناسب و لوكسي محسوب مي شود و همانطور كه مي دانيم امسال زمستان خز ترند است و خزهاي با مدل هاي مختلف، رنگ هاي متفاوت و استايل هاي جديد در مد امسال ديده مي شود. امروزه از خز براي توليد انواع كت، جليقه، كلاه، كيف دستي، و اكسسوري استفاده مي شود. اما نكته ي مهم اين است كه چگونه از خز استفاده كنيم تا شيك به نظر برسيم و نه شلخته؟ در اينجا به چند نكته اشاره مي كنيم:

-به هنگام انتخاب خز هم به جنس و كيفيت آن توجه كنيد و هم به رنگ آن. يك راه صحيح اين است كه به سراغ تضادها برويم. به عنوان مثال، اگر كمد شما بيشتر شامل لباس هاي تيره مثل مشكي يا خاكستري است، براي لباس خز به سراغ رنگ هاي روشن مثل سبز، بنفش، و يا خردلي برويد. از طرف ديگر اگر طرفدار لباس هاي رنگ روشن و طرحدار هستيد، لباس هاي خز با رنگ هاي متضاد يا مكمل انتخاب كنيد.

-اگر خريدن خز براي شما يك خريد گران قيمت محسوب مي شود، به سراغ يك لباس كلاسيك از جنس خز برويد تا هيچ وقت از مد نيفتد. دقت كنيد كه خزهاي روشن به سرعت از مد مي افتند، اما مشكي، قهوه اي يا خاكستري هميشه مد هستند.

-اگر كت خز بلند انتخاب مي كنيد، اين كت براي پوشيدن در موقعيت هاي غيررسمي انتخاب مناسبي نيست. كت خز بلند را در در موقعيت هاي خاص و بيشتر همراه با پيراهن، كفش پاشنه بلند و جواهرات استفاده كنيد.

-كت هاي خز كوتاه براي موقعيت هاي غيررسمي و استفاده ي روزانه مناسب هستند. اين كت ها را با شلوار جين و نيم بوت ست كنيد.

-چون پوشيدن خز باعث مي شود شخص چاق تر از وزن واقعي به نظر برسد، زير آن لباس سبك بپوشيد.

آموزش طراحی لباس به شما کمک می کند تا با دیدی باز و علمی لباس های خود را طراحی نمایید و بتوانید با مطالعه تاریخ هنر و … به استایلیست یکی از مشاغل مهم در شاخه طراحی لباس تبدیل شوید ر ابنجا میتوانید از دوره های موسسه طراحان مد برای آموزش طراحی لباس اطلاع کسب نمایید .

با ما همراه شو تا اوج موفقیت …

به زودی در کل ایران …

شعب موسسه طراحان مد : تهران – ساری – بندر عباس – یزد

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *