آموزش طراحی لباس و راه اندازی کسب و کار اجرایی

اوت کوتور پاییز زمستان دیور ۲۰۲۰

موسسه طراحان مد


آموزش طراحی لباس و راه اندازی کسب و کار اجرایی

طراحی لباس، الگوسازی و دوخت، الگوسازی و دوخت مانتو، الگوسازی و دوخت تخصصی شلوار، آمادگی کنکور کارشناسی ارشد ، نرم افزارهای تخصصی

هنرآموزان و هنرمندان گرامی، به اطلاع می رسانیم از آنجا که بیش از ۳۰۰ نفر از هنرجویان در طول یکسال گذشته به واسطه آموزش های تخصصی موسسه طراحان مُد توانسته اند وارد بازار کسب و کار شوند و به واسطه چنین عملکردی به عنوان برترین موسسه آموزشی در هفتمین جشنواره بین المللی مد و لباس فجر در سال ۱۳۹۶انتخاب گردیده ایم، امیدواریم توانسته باشیم اهداف خود را نسبت به آموزشی علمی و عملی با رویکرد ورود به بازارکسب و کار محقق کرده و لذا این امر مسئولیت و برنامه ریزی موسسه طراحان مد را چندین برابر نموده تا به فکر ایجاد راهکارهای متفاوت جهت بالابردن بهره وری هنرجویان باشیم .

۱ مشاوره رایگان قبل از ثبت نام (XECUTIVE MBA (FASHION

برنامه ریزان موسسه در خرداد ماه ۱۳۹۷ تصمیم گرفتند تا افرادی که صرفا دارای هدفی در حوزه مُد  هستند را به عنوان هنرجو ثبت نام نماید تا با برنامه ریزی دقیق به کسب و کار خویش تقرب یابند، لذا افرادی که قبل از خرداد ماه ثبت نام نمودند و هنوز مشاوره نشده اند تقاضا داریم حتما مشاوره خود را در اولین زمان انجام دهند .

۲- آموزش  رایگان مدیریت اجرایی فشن    هنرجویانی که در یکی از دوره ها  شرکت نمایند، می توانند دوره آموزش مدیدیت اجرایی مد را به صورت رایگان طی نمایند و مدرک     ( XECUTIVE MBA (FASHION       را دریافت نمایند ، لذا دریافت مدرک بین المللی فقط منوط به راه اندازی کسب و کار و یا استخدام در یک واحد مرتبط می باشد چراکه تمام سرفصل های این دوره بر اساس مدیریت اجرایی فشن طراحی شده و کاملا با شرایط ایران بومی سازه شده است ، شما در زمان تحصیل خود حتما باید وارد بازار کار شده و ترم سوم و یا چهارم درآمد داشته باشید .    

۳-کارگاه های عملی رایگان

تمام هنرجویانی که دوره های کسب و کار موسسه را که در بند دوم توضیح داده شده را جدی بگیرند میتوانند در کارگاه های عملی و کاربردی (پارچه شناسی توسط تولید کنندگان مطرح کشور، تحلیل فیلم های مدیریتی و …)  شرکت نمایند.

۴- کارگاه آموزشی هر هفته کتاب و کتابخوانی رایگان مرتبط با حوزه مد و فشن

تمام هنرجویان موسسه هر چهارشنبه ساعت ۱۷ الی ۱۹ میتوانند در جلسه کنفرانس کتابخوانی که هر هفته توسط یکی از هنرجویان و یا متخصصین حوزه پوشاک برگزار میشود به صورت رایگان شرکت نمایند .

۵ تور آموزشی و تفریحی

هنرجویان فعال و انرژی مثبت میتوانند در تورهای آموزشی و تفریحی موسسه طراحان مد در کارخانه ها و تولیدی های پوشاک و همچنین مراکز توریستی، شرکت نموده و از مطالب آموزشی استفاده نمایند

۶ معرفی هنرجویان به بازار کار جهت استخدام

از آنجا که بسیاری از تولید کنندگان و مزون داران با موسسه تماس گرفته و درخواست نیروی حرفه ای را دارند، موسسه طراحان مد افرادی که تمایل دارند در واحد تولیدی، مراکز آموزشی برای تدریس، انیمیشن، کار در مزون و… مشغول به فعالیت شوند را بعد از آموزش استاندارد سازی توسط مهندس ذاکری به تولید کنندگان مطرح کشور جهت استخدام معرفی نمایند.

همچنین با توجه به بازخورد سطح عملی و کیفی موسسه طراحان مد، به صورت مداوم هر فصل هنرجویانی که نمره بالای ۸۰ را کسب نمایند توسط موسسه و کارگروه ساماندهی مد و لباس کشور جهت استخدام به تولید کنندگان معرفی می شوند.

 ۷ مشاوره راه اندازی کسب و کار رایگان برای خانواده درجه یک

مشاوره کسب و کار برای برای هنرجویان و خانواده درجه یک موسسه رایگان می باشد درغیر اینصورت مستلزم پرداخت هزینه می باشد .

 دوره های ارائه شده توسط موسسه طراحان مد :

طراحی لباس، الگوسازی و دوخت، الگوسازی و دوخت تخصصی  مانتو، الگوسازی و دوخت تخصصی شلوار، آمادگی کنکور کارشناسی ارشد ، نرم افزارهای تخصصی مارولوس و جمنی و مورگان و…

 

دوره های آموزشیاخبار و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *