معرفی دانشگاه های برتر مد و فشن

معرفی دانشگاه های برتر مد و فشن / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس :دانشگاه ایالتی کنت (Kent State University) در سال ١٩١٠ و به منظور تربیت معلم برای مدارس دولتی شروع به کار کرد. امروزه این دانشگاه در رشته های مختلف از جمله مد و فشن، بازرگانی، روزنامه نگاری و تاریخ دانشجو می پذیرد. این دانشگاه از شناخته شده ترین دانشگاه های تحقیقاتی دولتی در آمریکا می باشد که در شهرهای مختلف از جمله نیویورک و فلورانس ایتالیا شعبه دارد.

برنامه ی آموزشی مد و فشن این دانشگاه بر پایه ی تلفیق ایده پردازی، دانش تکنیکی، و مهارت تولید است که منجر به طی صحیح مسیر ایده پردازی تا تولید لباس می شود. این مراحل شامل آنالیز و شناخت رنگ، طرح و بازاریابی بر اساس مد روز است. این مسیر از طراحی و تصویرسازی شروع می شود، سپس به الگوسازی و دوخت لباس براساس آنالیز سایز و انتخاب پارچه ی مناسب می رسد. مرحله ی نهایی توانایی شاخص کردن محصول تولید شده براساس استانداردهای موجود در بازار و یا فروش محصول در یک بازار خاص است.

 

 

 

در این دانشگاه دانشجویان به وسیله ی پرورش توانایی تکنیکی، پرورش خلاقیت شخصی، و فهم صحیح ایده پردازی برای چالش حضور در یک بازار رقابتی آماده می شوند. همچنین در طول دوران تحصیل آلبوم کاری خود را جهت ارائه در مصاحبه های کاری برای استخدام توسط برندهای مطرح آماده می کنند. دانشجویان این دانشگاه امکان این انتخاب را دارند تا وارد کدام شاخه از کار مد و فشن شوند: تکنولوژی دوخت، تصویرسازی یا طراحی اکسسوری. در سال آخر تحصیل دانشجویان کالکشن خود را برای تمامی اساتید دانشگاه، منتقدان مد و فشن و سپس برای نمایش عمومی به نمایش می گذارند.

معرفی دانشگاه های برتر مد و فشن / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس

از شاخصه های مهم این دانشگاه، استودیوی ۴۵٠٠ متر مربعی دانشگاه واقع در مرکز مد و پوشاک نیویورک می باشد. این استودیو در نزدیکی مغازه های پارچه و اکسسوری، شوروم های مد، و استودیوهای طراحان معروفی چون اسکاردلارنتا، کلوین کلاین، دونا کارن، و نیکول میلر است و یک سوم لباس های تولید شده در آمریکا در این منطقه طراحی و تولید می شود. این استودیو مجهز به آخرین تجهیزات لازم برای طراحی لباس است و به دانشجویان فرصت کار کردن در مرکز مد، هنر، و تئاتر آمریکا یعنی نیویورک را می دهد.

معرفی دانشگاه های برتر مد و فشن / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس

از دروسی که دانشجویان این دانشگاه می گذرانند می توان به دروس زیر اشاره کرد:
-مد و فشن بصری
-شناخت تکنولوژی مد
-تاریخچه ی لباس
-کاربرد تکنولوژی فشن
-برندسازی
-تصویرسازی
-الگوسازی
-طراحی دوخت
-دراپه
-آنالیز پوشاک
-پارچه شناسی مد
اتمسفر فعال و پویای این دانشگاه باعث شده تا این دانشگاه همیشه در میان بهترین دانشگاه های مد و فشن آمریکا و جهان قرار گیرد.

معرفی دانشگاه های برتر مد و فشن / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس شما میتوانید کسب و کار خود را راه اندازی نمایید . در اینجا میتوانید اطلاعات در مورد دوره های موسسه اطلاعات کسب نمایید .