معرفي دانشگاه هاي برتر مد و فشن

معرفي دانشگاه هاي برتر مد و فشن / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس :دانشگاه ايالتي كنت (Kent State University) در سال ١٩١٠ و به منظور تربيت معلم براي مدارس دولتي شروع به كار كرد. امروزه اين دانشگاه در رشته هاي مختلف از جمله مد و فشن، بازرگاني، روزنامه نگاري و تاريخ دانشجو مي پذيرد. اين دانشگاه از شناخته شده ترين دانشگاه هاي تحقيقاتي دولتي در آمريكا مي باشد كه در شهرهاي مختلف از جمله نيويورك و فلورانس ايتاليا شعبه دارد.

برنامه ي آموزشي مد و فشن اين دانشگاه بر پايه ي تلفيق ايده پردازي، دانش تكنيكي، و مهارت توليد است كه منجر به طي صحيح مسير ايده پردازي تا توليد لباس مي شود. اين مراحل شامل آناليز و شناخت رنگ، طرح و بازاريابي بر اساس مد روز است. اين مسير از طراحي و تصويرسازي شروع مي شود، سپس به الگوسازي و دوخت لباس براساس آناليز سايز و انتخاب پارچه ي مناسب مي رسد. مرحله ي نهايي توانايي شاخص كردن محصول توليد شده براساس استانداردهاي موجود در بازار و يا فروش محصول در يك بازار خاص است.

 

 

 

در اين دانشگاه دانشجويان به وسيله ي پرورش توانايي تكنيكي، پرورش خلاقيت شخصي، و فهم صحيح ايده پردازي براي چالش حضور در يك بازار رقابتي آماده مي شوند. همچنين در طول دوران تحصيل آلبوم كاري خود را جهت ارائه در مصاحبه هاي كاري براي استخدام توسط برندهاي مطرح آماده مي كنند. دانشجويان اين دانشگاه امكان اين انتخاب را دارند تا وارد كدام شاخه از كار مد و فشن شوند: تكنولوژي دوخت، تصويرسازي يا طراحي اكسسوري. در سال آخر تحصيل دانشجويان كالكشن خود را براي تمامي اساتيد دانشگاه، منتقدان مد و فشن و سپس براي نمايش عمومي به نمايش مي گذارند.

معرفي دانشگاه هاي برتر مد و فشن / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس

از شاخصه هاي مهم اين دانشگاه، استوديوي ٤٥٠٠ متر مربعي دانشگاه واقع در مركز مد و پوشاك نيويورك مي باشد. اين استوديو در نزديكي مغازه هاي پارچه و اكسسوري، شوروم هاي مد، و استوديوهاي طراحان معروفي چون اسكاردلارنتا، كلوين كلاين، دونا كارن، و نيكول ميلر است و يك سوم لباس هاي توليد شده در آمريكا در اين منطقه طراحي و توليد مي شود. اين استوديو مجهز به آخرين تجهيزات لازم براي طراحي لباس است و به دانشجويان فرصت كار كردن در مركز مد، هنر، و تئاتر آمريكا يعني نيويورك را مي دهد.

معرفي دانشگاه هاي برتر مد و فشن / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس

از دروسي كه دانشجويان اين دانشگاه مي گذرانند مي توان به دروس زير اشاره كرد:
-مد و فشن بصري
-شناخت تكنولوژي مد
-تاريخچه ي لباس
-كاربرد تكنولوژي فشن
-برندسازي
-تصويرسازي
-الگوسازي
-طراحي دوخت
-دراپه
-آناليز پوشاك
-پارچه شناسي مد
اتمسفر فعال و پوياي اين دانشگاه باعث شده تا اين دانشگاه هميشه در ميان بهترين دانشگاه هاي مد و فشن آمريكا و جهان قرار گيرد.

معرفي دانشگاه هاي برتر مد و فشن / آموزش طراحی لباس / طراحی لباس شما میتوانید کسب و کار خود را راه اندازی نمایید . در اینجا میتوانید اطلاعات در مورد دوره های موسسه اطلاعات کسب نمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *