معرفی دانشگاه های برتر مد و فشن

معرفی دانشگاه های برتر مد و فشن / طراحی لباس / آموزش طراحی لباس / موسسه طراحان مد : کالج هنرهای رسانه و طراحی وستفال (Westphal College of Media Arts and Design) از کالج های زیرشاخه ی دانشگاه درکسل می باشد. این کالج در سال ١٨٩١ در فیلادلفیای آمریکا به عنوان دپارتمان اقتصاد بومی شروع به کار کرد. کالج وستفال در رشته های طراحی، رسانه و هنرهای اجرایی دانشجو می پذیرد.

برنامه های آموزشی بسیار موفق این کالج در رشته ی طراحی مد جزو ١٠ برنامه ی برتر در آمریکا و ٢٠ برنامه ی برتر آموزشی در کل دنیا می باشد. این برنامه شامل ۶ ماه تجربه ی همکاری بسیار ویژه می باشد که با دوره های آموزشی طراحی مفهومی، مهارت های ارائه ی اثر، و متدهای تولید تکمیل می شود. این برنامه تمامی جنبه های طراحی لباس از جمله طراحی لباس زنانه، لباس مردانه، لباس کودک، لباس شنا و لباس های دست دوز را شامل می شود.

دانشجویان در طول دوره ی تحصیل با کسب مهارت های لازم برای انتخاب شغل خود در زمینه های مختلف آماده می شوند. آن ها پس از فارغ التحصیلی می توانند در زمینه ی طراحی مد، استایلینگ، تبلیغات مد، و طراحی لباس با کامپیوتر فعالیت کنند.

کلاس های این دانشگاه به صورت استودیو طراحی شده اند که محیط واقعی کار در زمینه ی مد را برای دانشجویان شبیه سازی می کنند تا دانشجویان را برای ارائه ی پروژه ی نهایی در حضور طراحان معروف آماده کنند. علاوه بر دوره ی تئوری، دانشجویان در دنیای واقعی صنعت مد هم شرکت می کنند. هر ساله دانشجویان این دانشگاه طرح های خود را در رقابت های داخلی و بین المللی شرکت می دهند.

در سال دوم تحصیل، دانشجویان برنامه ای آموزشی را در کالج مد لندن می گذرانند تا با فعالیت در دنیای بین المللی مد و فشن آشنا شوند. در سال آخر تحصیل، دانشجویان کالکشن های خود را در فشن شوی درکسل به نمایش می گذارند. برای این فشن شو از مدل های برتر دنیا دعوت می شود و این ایونت به صورت گسترده توسط رسانه ها پوشش دهی می شود.

برای دوره ی تحصیلات تکمیلی، هدف این کالج آموزش و تربیت طراحانی خلاق می باشد که بتوانند با رشد نوآوری و خلاقیت خود در مسیر خلق مد معاصر قدم بردارند. این دوره تلفیق هنر، طراحی، علم و تکنولوژی می باشد که منجر به خلق پوشاک مناسب برای قرن ٢١ می شود. دانشجویان در این دوره در استودیوهای شخصی خود کار می کنند و در زمینه ی تولیدات صنعتی، تکنولوژی های پیشرفته ی طراحی و بازاریابی مد و پوشاک کسب دانش می کنند.

هدف برنامه ی آموزشی این کالج تلفیق درک هنر، صنعت، و طراحی همراه با خلق پوشاک برای فروش در بازار مد و پوشاک می باشد. دوره ی کامل و جامع طراحی لباس و پوشاک در این کالج فارغ التحصیلان را با دانش و مهارت کامل راهی دنیای دائما در حال تغییر مد و فشن می کند. فارغ التحصیلان این کالج به استخدام برندهای مطرحی چون ابرکرمبی اند فیچ، آستن اسکارلت، مایکل کورس، کلوین کلاین، درک لم، جُردی و …درمی آیند.

معرفی دانشگاه های برتر مد و فشن / طراحی لباس / آموزش طراحی لباس / موسسه طراحان مد با تاسیس کتابخانه تخصصی به هنرجویان خود کمک مینماید تا بتوانند در دنیای مد و لباس به روز باشند .

جهت کسب اطلاعات تکمیلی و کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید.

دانشگاه های مد و لباس

برترین دانشگاه های طراحی لباس در دنیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *