هفتاد و پنجمين مراسم گلدن گلاب

هفتاد و پنجمين مراسم گلدن گلاب


هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلاب

آموزش طراحی لباس / آموزش الگوسازی و دوخت / آموزش استایلینگ / آموزش کنکور

-هفتاد و پنجمین مراسم گلدن گلاب در حالی برگزار شد که این مراسم این بار فقط مراسمی برای اهدای جوایز به بهترین فیلم ها و سریال ها نبود، بلکه تمامی شرکت کنندگان این مراسم با پوشیدن لباس های مشکی اتحاد و همبستگی خود را با جنبش times up که جنبشی ضد سواستفاده های جنسی در صنعت فیلم سازی هالیوود است، نشان دادند.
در زیر تعدادی از ٧١ پیراهن مشکی زیبا را که توسط هنرمندان هالیوود در این مراسم پوشیده شد را مشاهده می کنید:

اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباساخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس

اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس

اخبار دنیای مد و فشن / طراحی لباس / درآمد در طراحی لباس

 

-گوچی باغ جدید خود به نام گوچی گاردن را در فلورانس ایتالیا و در ساختمان قرن چهاردهمی پالازو دلا مرچانزیا افتتاح کرد. این باغ توسط الساندرو میشل طراحی شده و در فضای آن اشیای نمایشی از سال ١٩٢١ و اشیایی از هنر معاصر، کتاب های مختلف و اشیای عتیقه به نمایش گذاشته شده است. در کنار این ها یک رستوران شیک با سرآشپز دارای سه ستاره ی میشلن، ماسیمو بوتورا، نیز در این باغ شروع به کار کرده است. در فضای این باغ از رنگ سبز استفاده نشده است، بلکه از تصاویر گیاهان، گل ها و حیوانات که گوچی همیشه در طراحی لباس هایش از آن ها استفاده می کند، استفاده شده است. در این باغ همچنین موزه ای از لباس های گوچی وجود دارد.


روبرتو کاوالی از کالکشن بهار و تابستان ٢٠١٨ پرده برداری کرد. این کمپین تحت نظر کارگردان هنری جدید این برند، پل سوریج و با مدلینگ ستاره ی هلندی بریژیت کاز و با عکس برداری عکاس آمریکایی، زوئی گرترنر در کالیفرنیا انجام شده است. طرح های جدید کاوالی نشان می دهد که دوره ی لباس های پرزرق و برق این برند به پایان رسیده و کاوالی وارد تولید لباس هایی ساده تر و پوشیده تر شده است. زمینه ی این عکس ها یا صحنه ای سفید یا عناصر طبیعی مانند چمن، سنگ و چوب است.

آموزش طراحی لباس / آموزش الگوسازی و دوخت / آموزش استایلینگ / آموزش کنکور کلیه دوره های آموزشی موسسه طراحان مد به همراه مدیریت کسب و کار بوده و تمام هنرجویان به صورت کاملا عملی میتوانند درآمد کسب نمایند ، جهت کسب اطلاعات بیشتر اینجا کلیک نمایید .

 

اخبار دنیای مد و لباس

طراحی لباس هنرمندان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *