هفته مد نیویورگ

هفته مد نیویورگ


هفته ی مد نیویورک – آموزش طراحی لباس از مقدماتی تا کسب و کار

آنچه در این مطلب خواهید آموخت پنهان

 ۱- برند آمریکایی کُچ( coach), به تازگی کالکشنی از محصولات جدید خود را ارائه کرد. طراح این برند، کیت هرینگ، از چرم، جین، چکمه های گاوچرانی و کیف های تکه دوزی شده در طراحی های جدید خود بهره برده است. وی در واقع ترکیبی از زندگی شهری و روستایی آمریکایی را وارد طرح های جدید خود کرده است: پیراهن های راحتی با حاشیه دوزی هایی از تور ساده، دامن های صاف با کت های ساتن، جین های گلدوزی و نقاشی شده، و کت های سوزن دوزی شده. آنچه که در این طراحی ها بیش از هر نکته ی دیگری قابل توجه است “قابل پوشیدن بودن” آن هاست، همانگونه که خود هرینگ اذعان می کند وی به “هنر برای همه” اعتقاد دارد.

هفته ی مد نیویورگ

WWW.AMTARAHAN.COM

برند آمریکایی کُچ( coach) - طراحی لباس

برند آمریکایی کُچ( coach) – طراحی لباس

۲- هفته ی مد نیویورک به تازگی به پایان رسید، در حالی که رالف لورن با کت واک جدید و خاص خود همگان را شگفت زده کرد. وی در کالکشن جدیدش از ترکیبی از دو موضوع مورد علاقه ی خود بهره برده است: مُد و ماشین. وی مهمان های خود را به گاراژ خصوصی اش در بدفورد نیویورک دعوت کرد، جایی که صفی از افسانه های جادویی خود همچون فِراری نقره ای ١٩۶۵ و بوگاتی ١٩٣٧ را به نمایش گذاشته بود. وی نمایش کالکشن جدید خود را که با الهام گرفتن ازین ماشین ها طراحی کرده، با حضور مهمان های ویژه ای چون کیتی هولمز و دایان کیتون آغاز کرد. در کالکشن جدید او پیراهن های بلند توری با بالاتنه هایی از چرم قالب تن، طرح های جناغی، ساتن های نقش دار، و کت های چرمی دیده می شود.

هفته ی مد نیویورگ

WWW.AMTARAHAN.COM

 

برند آمریکایی کُچ( coach) - طراحی لباس

برند آمریکایی کُچ( coach) – طراحی لباس

۳- پیراهن های موج دار با طرح گل و فلامینگو به نظر انتخاب های سختی برای پوشیدن می آیند. اما هنگامی که طراح معروف برند گوچی، الساندرو میشل، از این طرح ها در کالکشن های خود استفاده کرد، آن ها تبدیل به انتخاب موردعلاقه ی افراد مشهور شدند. در شوی جدید میشل در فلورانس، افراد مشهوری چون کریستن دانست، جرد لتو، و سلما هایک با لباس هایی از گوچی در ردیف اول نشسته بودند. در عکس دانست را با پیراهن قرمز گلدار گوچی می بینیم.

هفته ی مد نیویورگ

برند آمریکایی کُچ( coach) - طراحی لباس

برند آمریکایی کُچ( coach) – طراحی لباس

۴- انتخاب های جی جی حدید مدل معروف این روزها، برای فرش قرمزها همیشه همه را شگفت زده می کند. انتخاب او معمولا پیراهن های پر زرق و برق از برندهای بالمین و ورساچه می باشد. برای روز او معمولا لباس های ورزشی و شلوار جین را انتخاب می کند. او که هرگز از انتخاب های جدید هراسی ندارد، در نیویورک با ظاهری جدید دیده شد: شلوار چهارخانه ی برند میائو که با بلوزی گلدار از پرادا و دمپایی سفید ست کرد بود.

مترجم : موسسه طراحان مد – سرکار خانم مهسان مصلحی

 

با ما همراه شو تا اوج موفقیت…

به روز بودن در دنیای مد و لباس را با ما تجربه نمایید….

اخبار دنیای مد و لباس

هفته ی مد نيويورك

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *