استایل آبی

شرکت پتنون در سال ۲۰۰۰ میلادی از مفهوم رنگ سال رونمایی کرد. از آن زمان به بعد رنگ سال فاکتور مهمی در دنیای ترند و فشن و برندینگ شد. شرکت پنتون رنگ آبی کلاسیک را به عنوان رنگ سال ۲۰۲۰ انتخاب کرده است. آبی کلاسیک در جهان نا آرام امروز، رنگ آرامش بخش و اطمینان بخشی است. اگر نمی دانید برای داشتن یک استایل زیبا، چه رنگ هایی را با آبی کلاسیک ترکیب کنید، این مطلب را از دست ندهید.

رنگ زرد متضاد آبی است و در کنارش جلوه ی زیبایی به استایل شما می دهد. می توانید از رنگ زرد به عنوان کیف، کفش، شال گردن یا بلوز و شلوار استفاده کنید. اگر به دنبال استایل خاص و متفاوتی هستید، از ترکیب آبی کلاسیک و صورتی غافل نشوید. مثلا پوشیدن شلوار آبی کلاسیک به همراه کت و کفش صورتی، استایل زیبا و چشم گیری به شما می دهد. این روز ها ترکیب آبی و سبز را زیاد می بینیم. این دو رنگ تضاد کمتری با هم دارند و یک استایل سرد و خنک زیبایی ایجاد میکنند.

رنگ سفید در کنار آبی کلاسیک، ظاهری پاک و خالص به شما می دهد و به دلیل احساس خنکی، این ترکیب برای فصل تابستان مناسب است. مثلا پوشیدن شلوار سفید به همراه کت آبی کلاسیک یا بلوز آبی کلاسیک به همراه دامن سفید، ایده ی خوبی برای یک استایل شیک است. یکی از کم دردسر ترین استایل ها که نیاز به دقت و تلاش زیادی برای ست کردن ندارد، ترکیب مشکی و آبی کلاسیک است که جلوه ی بسیار جذابی دارد. اگر به استایل های ساده و رسمی علاقه دارید، از آبی آسمانی، آبی نفتی یا سرمه ای در کنار رنگ سال استفاده کنید.

برای ایجاد تنوع در استایلتان، می توانید از آبی کلاسیک در آرایش به عنوان خط چشم و سایه چشم و رنگ مو استفاده کنید که با هر نوع رنگ پوستی زیبا می شود.

استایلینگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *