ورکشاپ ها یا کارگاه های آموزشی

ورکشاپ ها یا کارگاه های آموزشی در حوزه طراحی لباس بخشهایی از آموزش ها هستند که به صورت یک روزه ، دور روزه  و یا یک هفته ای برگزار می شوند .

در این ورکشاپ ها که مدت آموزش کوتاه تر است هنرجویان بصورت مقطعی با بخش های مختلفی از حوزه مد و لباس که تکمیل کننده آموزش های قبلی است آشنا خواهند شد . این ورکشاپ ها به هنرجویان کمک می کند تا علایق خود را در زمینه های دیگری مانند طراحی شال و روسری، استایلینگ،پارچه شناسی و همینطور انواع چاپ پارچه و سایر تخصص های دیگر مانند : طراحی اکسسوری نیز پیدا کنند. در این ورکشاپ ها اساتید متمایزی آموزش می دهند ، هر یک از این اساتید تخصص خاص خود را در آن حوزه دارند و در کوتاه مدت این آموزش ها در اختیار هنرجویان قرار می گیرد . در صورت تمایل و علاقه هنرجویان به دوره های تکمیلی تعداد این ورکشاپ ها بیشتر نیز خواهد شد .موسسه طراحان مد برنامه ریزی کرده است که در طول سال چندین ورکشاپ آموزشی را اجرا نماید که در این زمینه امکان همکاری با اساتید دیگر مراکز و دانشگاه ها برای موسسه طراحان مد فراهم ….

ورکشاپ های برگزار شده توسط موسسه طراحان مد در شهرهای اردبیل، کرج، قزوین، بندر عباس، یزد، کرمانشاه، کرمان، مشهد، شیراز تاکنون برگزار گردیده است.

 

 

دوره های آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *