پریا فرزانه

💎پیام صلح ایرانی در شوی ۰۲۰۲ لندن!💎

پریا فرزانه، طراح لباس ایرانی ۲۰ ساله، در سال ۲۰۲۰ از دانشگاه Bourne Ravens لندن فارغ التحصیل شد و اولین کالکشن خود را با نام خودش در سال ۲۰۲۰ طراحی و راه اندازی کرد.

شعار او برای طراحی لباس هایش این است :” برای کسانی که نمی خواهند شبیه بقیه باشند و می خواهند تغییر ایجاد کنند.” او همیشه درتالش است فرهنگ و الگوهای سنتی ایرانی را در لباس هایش نشان دهد. حتی در عکاسی هایش از دکور خانه های ایرانی در دهه های گذشته استفاده می کند.

اولین رخداد سال ۲۰۲۰ در حوزه ی مد، شوی کالکشن مردانه پریا فرزانه در شهر لندن بود. شلوار های شش جیب لباس های یکنواخت رنگ زیتونی اشاره به دوره سربازی اجباری مردان در ایران دارد. نقوش پارچه های فرزانه، دست ساخته ی مردی در اصفهان هست. رنگ ها کامال طبیعی و از زردچوبه و زعفران درست شده اند.

اولین چیزی که بازدید کننده ها مشاهده کردند، عروس با لباس سفید در کنار دامادی با هودی از جنس پارچه های قلمکار اصفهان بود. مراسم عقد عروسی توسط مردی با کت و شلوار مشکی به زبان فارسی خوانده شد. از مهمان ها با شیرینی های ایرانی پذیرایی شد. هدف فرزانه از نمایش این عروسی، دعوت مردم به صلح و آرامش است.

اخبار دنیای مد و لباس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *