استایلینگ
کد خبر : 13938
پنجشنبه - ۷ دی ۱۳۹۶ - ۰۰:۱۶

چی بپوشیم؟ نکاتی در رابطه با انتخاب لباس خزدار

چی بپوشیم؟ نکاتی در رابطه با انتخاب لباس خزدار

 

چی بپوشیم / لباس خز دار را چگونه بپوشیم / آموزش طراحی لباس / آموزش طراحی اندام

آموزش طراحی لباس به شما کمک میکند تا بتوانید از پوشش های مختلف استفاده نمایید ، خز از قدیمی ترین مواد استفاده شده برای لباس در طول تاریخ است. امروزه به منظور رعایت حقوق حیوانات و همچنین قابل دسترس بودن برای تمامی افراد جامعه از خز مصنوعی استفاده می شود. خز برای ماه های سرد زمستان انتخاب بسیار مناسب و لوکسی محسوب می شود و همانطور که می دانیم امسال زمستان خز ترند است و خزهای با مدل های مختلف، رنگ های متفاوت و استایل های جدید در مد امسال دیده می شود. امروزه از خز برای تولید انواع کت، جلیقه، کلاه، کیف دستی، و اکسسوری استفاده می شود. اما نکته ی مهم این است که چگونه از خز استفاده کنیم تا شیک به نظر برسیم و نه شلخته؟ در اینجا به چند نکته اشاره می کنیم:

-به هنگام انتخاب خز هم به جنس و کیفیت آن توجه کنید و هم به رنگ آن. یک راه صحیح این است که به سراغ تضادها برویم. به عنوان مثال، اگر کمد شما بیشتر شامل لباس های تیره مثل مشکی یا خاکستری است، برای لباس خز به سراغ رنگ های روشن مثل سبز، بنفش، و یا خردلی بروید. از طرف دیگر اگر طرفدار لباس های رنگ روشن و طرحدار هستید، لباس های خز با رنگ های متضاد یا مکمل انتخاب کنید.

-اگر خریدن خز برای شما یک خرید گران قیمت محسوب می شود، به سراغ یک لباس کلاسیک از جنس خز بروید تا هیچ وقت از مد نیفتد. دقت کنید که خزهای روشن به سرعت از مد می افتند، اما مشکی، قهوه ای یا خاکستری همیشه مد هستند.

-اگر کت خز بلند انتخاب می کنید، این کت برای پوشیدن در موقعیت های غیررسمی انتخاب مناسبی نیست. کت خز بلند را در در موقعیت های خاص و بیشتر همراه با پیراهن، کفش پاشنه بلند و جواهرات استفاده کنید.

-کت های خز کوتاه برای موقعیت های غیررسمی و استفاده ی روزانه مناسب هستند. این کت ها را با شلوار جین و نیم بوت ست کنید.

-چون پوشیدن خز باعث می شود شخص چاق تر از وزن واقعی به نظر برسد، زیر آن لباس سبک بپوشید.

آموزش طراحی لباس به شما کمک می کند تا با دیدی باز و علمی لباس های خود را طراحی نمایید و بتوانید با مطالعه تاریخ هنر و … به استایلیست یکی از مشاغل مهم در شاخه طراحی لباس تبدیل شوید ر ابنجا میتوانید از دوره های موسسه طراحان مد برای آموزش طراحی لباس اطلاع کسب نمایید .

با ما همراه شو تا اوج موفقیت …

به زودی در کل ایران …

شعب موسسه طراحان مد : تهران – ساری – بندر عباس – یزد