ترکیب رنگ ها در طراحی لباس

ترکیب رنگ ها در طراحی لباس


ترکیب رنگ ها در طراحی لباس

ترکیب رنگ ها در طراحی لباس

١)سبز و زرد: هر رنگ پوستی که داشته باشید،ترکیب رنگ ها در طراحی لباس و رنگ های سبز و زرد برایتان انتخاب مناسبی خواهد بود. اما اگر پوست تیره دارید از سبز تیره و زرد مایل به خردلی استفاده کنید و اگر پوستتان روشن است از زرد لیمویی و سبز روشن استفاده کنید.

٢)آبی آسمانی و صورتی: رنگ های پاستلی ممکن است بیش از حد سرد و لطیف به نظر برسند، اما اگر به درستی در کنار هم قرار گیرند به اندازه ی رنگ های گرم، زیبا و پرانرژی هستند. این ترکیب یادآور شکوفه، بهار و لطافت است.

٣)آبی و قرمز: این ترکیب همیشه مد بوده و هست. ترکیب شلوار جین و کت و یا بلوز قرمز و کفش پاشنه بلند قرمز یا آبی برای تمام مناسبت های غیررسمی انتخابی بسیار جذاب است.

۴)نارنجی و آبی: این مکمل رنگی بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. از ست های پیشنهادی با این ترکیب شلوار آبی و بلوز نارنجی است. دقت کنید که درجه ی تیرگی و روشنی آبی و نارنجی را یکسان انتخاب کنید. کفش مناسب برای این استایل کفش کرم رنگ است.

۵)آبی لاجوردی و فیروزه ای: این ترکیب ترکیبی روشن و قدرتمند است. دقت کنید که نیازی نیست در این ست حتما از سفید یا کرم استفاده کنید، اما با زیورآلات نقره ای یا طلایی استایلتان را زیباتر کنید.

استایلینگ

چي بپوشيم؟ تركيب رنگ ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *