چگونه استایلیست خوبی شویم با آموزش طراحی لباس ؟ آيا مي دانيد با رعايت چند نكته مي توانيد لباس هايتان را به طرز كارآمدي با هم ست كنيد و كمتر لباس بخريد؟ براي اين كار لباس ها را به ٣ بخش تقسيم مي كنيم: ١-لباس هاي پايه: اين لباس ها پايه ي استايل شما و جايي است كه از آنجا شروع به انتخاب پوشش مي كنيد و شامل كت، شلوار، پيراهن، دامن، شلوار جين و… هستند. اين لباس ها جزو دسته ي لباس هاي كلاسيك قرار مي گيرند كه معمولا رنگ خنثي دارند و هيچ گاه از مد نمي افتند.

چگونه استایلیست خوبی شویم با آموزش طراحی لباس ؟ آیا می دانید با رعایت چند نکته می توانید لباس هایتان را به طرز کارآمدی با هم ست کنید و کمتر لباس بخرید؟ برای این کار لباس ها را به ٣ بخش تقسیم می کنیم: ١-لباس های پایه: این لباس ها پایه ی استایل شما و جایی است که از آنجا شروع به انتخاب پوشش می کنید و شامل کت، شلوار، پیراهن، دامن، شلوار جین و... هستند. این لباس ها جزو دسته ی لباس های کلاسیک قرار می گیرند که معمولا رنگ خنثی دارند و هیچ گاه از مد نمی افتند.

چگونه استایلیست خوبی شویم با آموزش طراحی لباس ؟ آیا می دانید با رعایت چند نکته می توانید لباس هایتان را به طرز کارآمدی با هم ست کنید و کمتر لباس بخرید؟ برای این کار لباس ها را به ٣ بخش تقسیم می کنیم:
١-لباس های پایه: این لباس ها پایه ی استایل شما و جایی است که از آنجا شروع به انتخاب پوشش می کنید و شامل کت، شلوار، پیراهن، دامن، شلوار جین و… هستند. این لباس ها جزو دسته ی لباس های کلاسیک قرار می گیرند که معمولا رنگ خنثی دارند و هیچ گاه از مد نمی افتند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *