ترندهاي سال ٢٠١٨

ترندهاي سال ٢٠١٨


چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چی بپوشیم؟ ترندهای سال ٢٠١٨

آنچه در این مطلب خواهید آموخت پنهان
1 چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چی بپوشیم؟ ترندهای سال ٢٠١٨

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چی بپوشیم ؟ ترندهای سال ۲۰۱۸ علاقه مندان مد و فشن همیشه از یک فصل جلوتر به دنبال این هستند که چه چیزی در فصل آینده ترند خواهد شد. با دقت در کت واک های برندهای معروف می توان پیش بینی کرد که در فصل آینده چه لباس هایی را بیشتر در خیابان و فروشگاه ها خواهیم دید.در موسسه طراحان مد کارگاه های آموزشی برای پیش بینی  مد  و به صورت رایگان برای هنرآموزان  برگزار خواهد شد . ما چند ترند سال ٢٠١٨ را در این جا به شما معرفی می کنیم:
-طرح شطرنجی: در سال ٢٠١٨ یک طرح بر دیگر طرح ها غلبه خواهد کرد و در طراحی لباس بیشتر دیده خواهد شد: شطرنجی. این طرح را در سال آینده در کت های تک و شلوارها خواهیم دید، اما خود را برای دامن های کوتاه شطرنجی و بلوزهای غیرمتقارن شطرنجی هم آماده کنید. استایل خود را بهتر کنید و شطرنجی را با گلدار ترکیب کنید.

-کفش های سگک دار: بهار ٢٠١٨ شاهد برگشت دوباره ی کفش های سگک دار خواهیم بود. این کفش ها در عین زیبا بودن چند کاربردی هستند و چون هم به صورت تخت و هم پاشنه دار تولید می شوند برای موقعیت های مختلف مناسب هستند. دفعه ی بعد که خواستید کفش بخرید سراغ کفش های سگک دار بروید.

-رنگ یاسی: پس از آن که رنگ بنفش به عنوان رنگ سال ٢٠١٨ معرفی شد، بهترین انتخاب برای فصل بهار بنفش یاسی خواهد بود که در کالکشن بهاری طراحانی چون ویکتوریا بکهام دیده شد. این رنگ به صورتی نزدیک است و بر روی تمامی آیتم های لباس زیبا خواهد بود. در این لینک از رنگ های سال مطلع شوید.

-طرح های گلدار: چه طرحی جز گلدار می تواند طراوت و تازگی بهار را با خود به همراه داشته باشد؟ این طرح دوباره در سال ٢٠١٨ ترند خواهد شد.طراحان امروزی با نگاهی به طرح های دهه ی ۶٠ میلادی از رنگ های شاد و غنچه های بزرگ برای طرح هایشان استفاده کرده اند. برای یک استایل زیبا و خاص ترکیب شطرنجی و گلدار را فراموش نکنید.

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چی بپوشیم؟ ترندهای سال ٢٠١٨

-جواهرات بزرگ: برای جواهرات طراحان در سال ٢٠١٨ نگاهی به استایل دهه ی ٨٠ داشته اند و گوشواره های بزرگ و گردنبندهای چند لایه دوباره مد خواهند شد. پس در سال ٢٠١٨ جواهرات ظریف را کنار بگذارید و به سمت انتخاب جواهرات سایز بزرگ بروید.

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چی بپوشیم؟ ترندهای سال ٢٠١٨

تمام هنرجویان موسسه میتوانند با شرکت در دوره های آموزشی موسسه طراحان مد دوره های مدیریت کسب و کار را به صورت رایگان به صورت کاملا عملی سپری نمایند و کسب و کار خود را آغاز نمایند و تمام سوالات خود را از قبیل : چگونه مد را پیش بینی کنیم؟ چگونه کسب  و کار خود را شروع نماییم ؟ درآمد در طراحی لباس چگونه می باشد ؟ و… را به صورت کاملا اجرایی و به صورت کاملا رایگان آموزش ببینید . به صفحه اصلی مراجعه نمایید .

پیش بینی مد و تجاری سازی مد

پیش بینی مد و تولید پوشاک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *