چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چي بپوشيم؟ ترندهاي سال ٢٠١٨

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چی بپوشیم ؟ ترندهای سال ۲۰۱۸ علاقه مندان مد و فشن هميشه از يك فصل جلوتر به دنبال اين هستند كه چه چيزي در فصل آينده ترند خواهد شد. با دقت در كت واك هاي برندهاي معروف مي توان پيش بيني كرد كه در فصل آينده چه لباس هايي را بيشتر در خيابان و فروشگاه ها خواهيم ديد.در موسسه طراحان مد کارگاه های آموزشی برای پیش بینی  مد  و به صورت رایگان برای هنرآموزان  برگزار خواهد شد . ما چند ترند سال ٢٠١٨ را در اين جا به شما معرفي مي كنيم:
-طرح شطرنجي: در سال ٢٠١٨ يك طرح بر ديگر طرح ها غلبه خواهد كرد و در طراحي لباس بيشتر ديده خواهد شد: شطرنجي. اين طرح را در سال آينده در كت هاي تك و شلوارها خواهيم ديد، اما خود را براي دامن هاي كوتاه شطرنجي و بلوزهاي غيرمتقارن شطرنجي هم آماده كنيد. استايل خود را بهتر كنيد و شطرنجي را با گلدار تركيب كنيد.

-كفش هاي سگك دار: بهار ٢٠١٨ شاهد برگشت دوباره ي كفش هاي سگك دار خواهيم بود. اين كفش ها در عين زيبا بودن چند كاربردي هستند و چون هم به صورت تخت و هم پاشنه دار توليد مي شوند براي موقعيت هاي مختلف مناسب هستند. دفعه ي بعد كه خواستيد كفش بخريد سراغ كفش هاي سگك دار برويد.

-رنگ ياسي: پس از آن كه رنگ بنفش به عنوان رنگ سال ٢٠١٨ معرفي شد، بهترين انتخاب براي فصل بهار بنفش ياسي خواهد بود كه در كالكشن بهاري طراحاني چون ويكتوريا بكهام ديده شد. اين رنگ به صورتي نزديك است و بر روي تمامي آيتم هاي لباس زيبا خواهد بود. در این لینک از رنگ های سال مطلع شوید.

-طرح هاي گلدار: چه طرحي جز گلدار مي تواند طراوت و تازگي بهار را با خود به همراه داشته باشد؟ اين طرح دوباره در سال ٢٠١٨ ترند خواهد شد.طراحان امروزي با نگاهي به طرح هاي دهه ي ٦٠ ميلادي از رنگ هاي شاد و غنچه هاي بزرگ براي طرح هايشان استفاده كرده اند. براي يك استايل زيبا و خاص تركيب شطرنجي و گلدار را فراموش نكنيد.

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چي بپوشيم؟ ترندهاي سال ٢٠١٨

-جواهرات بزرگ: براي جواهرات طراحان در سال ٢٠١٨ نگاهي به استايل دهه ي ٨٠ داشته اند و گوشواره هاي بزرگ و گردنبندهاي چند لايه دوباره مد خواهند شد. پس در سال ٢٠١٨ جواهرات ظريف را كنار بگذاريد و به سمت انتخاب جواهرات سايز بزرگ برويد.

چگونه مد را پیش بینی کنیم ؟ چي بپوشيم؟ ترندهاي سال ٢٠١٨

تمام هنرجویان موسسه میتوانند با شرکت در دوره های آموزشی موسسه طراحان مد دوره های مدیریت کسب و کار را به صورت رایگان به صورت کاملا عملی سپری نمایند و کسب و کار خود را آغاز نمایند و تمام سوالات خود را از قبیل : چگونه مد را پیش بینی کنیم؟ چگونه کسب  و کار خود را شروع نماییم ؟ درآمد در طراحی لباس چگونه می باشد ؟ و… را به صورت کاملا اجرایی و به صورت کاملا رایگان آموزش ببینید . به صفحه اصلی مراجعه نمایید .

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *