چگونه استایلیست شویم ؟

چگونه استایلیست شویم ؟


چگونه استایلیست شویم ؟

چگونه استایلیست شویم ؟ ممکن است شما هم هر روز لباس هایی را می بینید که قادر به خریدن آن ها نیستید، اما الکس استدمان که یک استایلیست و بلاگ نویس است پیشنهاداتی را می دهد که نشان دهد چگونه می توان انتخاب های خوب و مقرون به صرفه ای داشت. او می گوید: من برای هر پنی از پولم زحمت می کشم و باید این پول را صرف غذا، سفر، صورتحساب و قبض ها کنم. اما این باعث‌ نمی شود که نخواهم روی مد باشم، من می خواهم هر روز خوش تیپ و خوش لباس باشم.
در زیر چند پیشنهاد از الکس را برای اینکه بتوانیم با لباس های ساده و ارزانمان خوش تیپ تر باشیم، می بینیم:
-چگونه با یک شلوار جین ساده و پلیور گشاد استایل بهتری بسازیم؟ فقط کافی است تا یک جفت کفش یا دمپایی تخت شیک را به این استایل اضافه کنید تا تفاوت را ببینید.

-چگونه با یک کت ساده ی خاکستری خوش تیپ تر شویم؟ برای این کار می توانید یک شال یا روسری قرمز را همراه با کتتان بپوشید. در یک لحظه شیک تر می شوید!

-الکس با رنگ ها آشناست و نشان می دهد که چگونه می توان یک پلیور یقه برگردان صورتی ساده را با یک جفت گوشواره ی بزرگ و زرق و برق دار زیباتر کرد.

-فرمول ساده ی الکس برای یک استایل ساده اما زیبا: تی شرت سفید ساده، یک ژاکت گشاد قرمز، و یک شلوار جین راسته : خوش تیپ شوید!

-الکس به شما نشان می دهد که چگونه اکسسوری ها می توانند استایل شما را دگرگون کنند: مثلا لباس های با طرح خال خالی را با کیف و کفش قرمز بپوشید.

-اگر پیراهن هایی با طرح های ساده دارید می توانید آن ها را با کفش هایی براق مثل کفشی با پولک های طلایی زیباتر و جذاب تر کنید!

If you tire of seeing outfits on Instagram that you could never afford, there is one influencer who we always lean on for wallet-friendly outfit ideas. Alex Stedman is a fashion stylist who launched her blog The Frugality to show how she makes practical styling choices. “I live off every penny I earn, my wage goes towards my mortgage, bills, travel and food,” she explains on her blog. “But I don’t set my sights low. I still want to look stylish every day.
Style Notes: How to elevate a simple jean and jumper combo? Just add these impossibly chic flats.
Style Notes: We love how Alex brightens up a classic grey winter coat by adding a pop of colour in the form of this cosy red scarf.
Style Notes: Alex is no stranger to colour, and proving just how versatile this season’s coolest pink roll neck knit is to wear, the savvy stylist adds statement earrings and a barely there lip. So chic.
Style Notes: This is a super-simple outfit formula to re-create—wear a white tee with an oversized red knit and cropped straight-leg jeans, and you’re good to go.
Style Notes: Alex shows that matching your accessories can look cool, as her red shoes and bag look amazing with her polka-dot midi dress.
Style Notes: Alex wore that simple dress and made it look even starrier by adding a pair of gold sequin shoes.

استایلینگ

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *