برترین ترندهای اکسسوری 2020

۱. بوت های عظیم chunky boot

یکی از نکات مهم در مورد ترندهای اکسسوری ۲۰۲۰ این است که با رسیدن هوای سرد، گرم نگه داشتن پاها نیز ضرورت دارد. امسال هنگام انتخاب کردن کفش از این بوت ها نمی توانید بگذرید. پاشنه ی کوتاه و تخت محکم، از ویژگی های خوب این بوت ها هستند تا به راحتی بتوانید آن ها را با پیراهن یا شلوار ست کنید. این بوت ها هم برای مهمانی و هم برای پیاده روی داخل پارک عالی هستند.

بوت chunky

۲. کیف های استوانه ای bucket bags

چه چیزی بهتر از کیف دستی ای که تمام وسایل مورد نیازتان در آن قرار می گیرد؟ این کیف ها نه فقط از ترند ها خارج نشدند بلکه هر فصل خیره کننده تر از قبل وارد دنیای مد می شوند. با مدل های گوناگون به طراحی لویی ویتون و شنل، اکسسوری هایی هستند که همیشه در کنار خود نگه می دارید. به جای استفاده از رنگ های همیشگی مثل سیاه، سفید و طوسی، از آبی، صورتی و طلایی استفاده کنید و این ظاهر را تا مدت ها حفظ کنید.

کیف های استوانه ای bucket bags

۳. صندل های نوک مربعی square toe strappy sandals

همانطور که ترند ها می روند و می آیند، یک ترند همیشه باقی می ماند. امسال مدل های بیشماری از این صندل ها تولید شدند. این طراحی زیبا با هر لباس شما در فصل گرما هم خوانی می کند. از رنگ های روشن استفاده کنید تا به ظاهرتان زندگی ببخشید یا رنگ های ساده مثل سفید، سیاه و قهوه ای تا کلاسیک بودن ظاهرتان را حفظ کنید.

صندل های نوک مربعی square toe strappy sandals
صندل های نوک مربعی square toe strappy sandals

۴. گردن بند های عظیم زنجیری شکل statement large chain necklaces

هر ماه از سال، ظاهرتان بدون یک قطعه ای از جواهرات خیره کننده کامل نیست. هیچ قانونی برای این گردن بندها نیست. می توانید آن ها را با ژاکت، پیراهن و یا بلوز استفاده کنید. این اکسسوری یکی از راه های راحت برای حفظ ظاهری زیبا می باشد.

گردن بند های عظیم زنجیری شکل statement large chain necklaces
گردن بند های عظیم زنجیری شکل statement large chain necklaces

۵. کیف های نرم soft clutches

اگر ترند های اخیر را دنبال کرده باشید، این کیف ها را همه جا دیده اید. این کیف های بزرگ و مجلل به طراحی بوتگا ونتا برای هر مناسبت و ظاهری زیبا هستند. به راحتی قابل حمل هستند و مانند بالش یک گزینه ی رویایی برای استایل می باشد. فشن درمورد شکستن قوانین است پس رنگ هایی مثل بنفش، سبز و یا قرمز استفاده کنید تا به ظاهرتان درخشندگی ببخشید و یا از رنگ های سیاه و سفید برای مناسبت های رسمی استفاده کنید.

کیف های نرم soft clutches
کیف های نرم soft clutches

۶. کمربند های پهن wide waist belts

این کمربند ها ظاهری ساعت شنی به بدنتان می دهند و زیبایی لباستان را تکمیل می کنند. این اکسسوری همه کاره را امسال همه جا می بینید. می توانید آن را با پیراهن، دامن و یا شلوار ست کنید؛ هیچ قانونی وجود ندارد. این چیزی است که هیچ وقت از ترند خارج نمی شود پس مطمعن شوید برای هر مناسبتی این کمربندها را در کمدتان نگه می دارید.

کمربند های پهن wide waist belts
کمربند های پهن wide waist belts

۷. هدبند padded headbands

این هد بند ها چیز جدیدی نیستند اما با طراحی های زیبا و متنوع پرادا به استایل بازگشتند. راه های بسیاری برای استفاده از این هد بند ها و ست کردنشان با لباستان وجود دارد.

هدبند padded headbands

۸. گوشواره های حلقه ای hoop earings

این گوشوار ها با مروارید و طرح های گوناگون خیره کننده می شوند و با قرار دادن موهایتان پشت گوش، بهترین شکل خودشان را نشان می دهند.

گوشواره های حلقه ای hoop earings
گوشواره های حلقه ای hoop earings

۹. فریم های رنگی عینک color sunglasses frames

با گرم شدن هوا از شیشه های عینکتان با فریم های متفاوت و رنگی حفاظت کنید. این فریم ها جذابیت خاصی به ظاهرتان می دهند.

فریم های رنگی عینک color sunglasses frames
فریم های رنگی عینک color sunglasses frames

۱۰. کلاه های استوانه ای bucket hats

به عنوان اکسسوری مخصوص تابستان، با رنگ های خاص ظاهرتان را تکمیل کنید و از پوستتان در مقابل آفتاب حفاظت کنید. این کلاه ها با مدل های بیشمار به شما و ظاهرتان حس خوبی می دهند.

کلاه های استوانه ای bucket hats
کلاه های استوانه ای bucket hats

۱۱. کیف های کوچک روی بند کیف mini pouch on your bag

چرا یک کیف داشته باشیم، وقتی می شود دو کیف با خود حمل کنیم؟ کیف های کوچک متصل به کیف به طراحی لویی ویتون و شنل یکی از ترند های خبرساز و فراگیر امسال شد. در این کیف های کوچک با رنگ های بیشمار می توانید وسایل مورد نیاز کوچکتان را قرار دهید.

کیف های کوچک روی بند کیف mini pouch on your bag
کیف های کوچک روی بند کیف mini pouch on your bag

۱۲. کیف های چند رنگ multi-color bags

برخلاف ترند های سال های پیش، این کیف ها با بیش از دو رنگ به ظاهرتان زندگی می بخشند و حس قدم زدن در میان یک هنر مدرن را در شما ایجاد می کنند.

کیف های چند رنگ multi-color bags

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *