معرفی کیارا فرانی، فشن بلاگر معروف ایتالیایی

کیارا فرانی، فشن بلاگر معروف ایتالیایی

کیارا فرانی، فشن بلاگر معروف ایتالیایی فعالیت هایش را از سال ۲۰۰۹ به عنوان وبلاگ نویس در زمینه ی مد، استایلینگ و سفر با عنوان the blonde salad آغاز کرد و از همین راه با برند های مشهوری همکاری داشته است. پیشتر در مطلبی بهترین فشن لاگرهای سال ۲۰۲۰ را معرفی کرده بودیم و در این بطور اختصاصی به کیارا فرانی خواهیم پرداخت.

فعالیت کیارا در اینستاگرام از سال ۲۰۱۲ آغاز شد. یک سال بعد به عنوان یکی از ۵۰۰ شخصیت تاثیر گذار در زمینه مد توسط کمپانی BOF معرفی شد. در سال ۲۰۱۵ نیز در لیست ۳۰ نفر تاثیر گذار زیر ۳۰ سال در مجله مشهور فوربز قرار گرفت. در همین سال بود که مجله ووگ اسپانیا، تصویر کیارا را به عنوان اولین وبلاگ نویس مد روی جلد مجله چاپ کرد و پس از آن تصویر کیارا بر روی جلد بیش از ۵۰ مجله دیگر قرار گرفت و دانشگاه هاروارد نیز مطالعه ای درمورد روش کسب و کار، موفقیت و استایل کیارا فرانی انجام داد. او خیلی سریع توانست با برندهایی مثل دیور، پرادا، فندی، منگو، دولچه اند گابانا همکاری کند و تیم متخصص و حرفه ای خود را برای آغاز طراحی کالکشن هایش انتخاب کند.

کیارا فرانی
کیارا فرانی

در سال ۲۰۱۷ مجله فوربز کیارا فرانی را به عنوان تاثیر گذار ترین و قدرتمند ترین اینفلوئنسر دنیا معرفی کرد. در همین سال فروشگاه برند محصولات کیارا در میلان با نام Chiara Ferragni Collection افتتاح شد. یک چشم آبی با مژه های بلند و عبارت cf امضای مخصوص محصولات کیارا هستند.

یک سال بعد روزنامه های ایتالیا، فرانی را به عنوان آینده اقتصاد ایتالیا به همراه جورجیو آرمانی معرفی کردند.

کیارا فرانی
کیارا فرانی
کیارا فرانی

کیارا فرانی در سال ۲۰۲۰ در صفحه اینستاگرام خود بیش از ۲۰ میلیون دنبال کننده دارد که با سلبریتی ها نیز رقابت می کند. کالکشن بهار ۲۰۲۰ کیارا الهام گرفته از سبک پاپ آرت بود. در این کالکشن از رنگ های شاد مثل طیف های آبی، زرد و صورتی، پارچه های پر زرق و برق وچاپ های خلاقانه استفاده شده بود.کالکشن پاییز ۲۰۲۰ نیز شبیه به کالکشن بهار اما با رنگ های گرم مثل قرمز و پارچه های پشمی بود.

کیارا فرانی
کیارا فرانی
chiara-ferragni9

مقالات

۱ دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *