fashion Management

یک دپارتمان دیگر در حوزه آموزشی موسسه طراحان مد هست که هنرجویانی که ترم سوم را منظور بستن کالکشن و طراحی کالکشن و تحلیل کالکشن را گذراندن میتوانند وارد این حوزه از آموزش شوند.

در این دپارتمان بحث های مهمی مانند:  پیش بینی مد،برندینگ،مدیریت استراتژیک، مدیریت مد، بازاریابی مد،مورد تحلیل و بررسی قرار می گیرد و هنرجویان متوجه می شوند که برای آنکه بتوانند در بازار کار رقابت سالم و قدرتمندی با برندهای روز دنیا داشته باشند لازم است که توانایی پیش بینی مد را در محصولات خود داشته باشند، با توجه به آنچه که مشتریان در بازار روز جهانی میخواهند.

چه پارچه هایی ،چه رنگهایی ،چه فرمهایی در مد سال آینده بسیار مطرح خواهد شد و در نتیجه می توانند از آن متریال پارچه ها و رنگ ها استفاده کنند تا لباسهای خود را به آن شکل و شیوه طراحی نمایند. ضمن آنکه با آموزش بحث هائی چون برندینگ و مدیریت استراتژیک،مدیریت مد می توانند مجموعه خود را سامان دهی نمایند و بتوانند پرسنلی را در مجموعه خود استخدام نمایند که آنها به برند شدن مجموعه شان کمک بیشتری نمایند. ضمن آنکه در کنار تمامی این آموزش ها بازاریابی مد را فرا می گیرند تا بتوانند محصولات خود را توسط بازاریابی های حرفه ای و در عرصه های داخلی یا خارجی به فروش رسانند.

دوره های آموزشی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *