محصولاتم رو چگونه به بازار معرفی کنم؟

فشن مارکتینگ دردوره MBI چگونه است؟

برای چه مخاطبی تولید کنم؟
سلیقه مشتری چیست؟
چرا رقبای من خوب میفروشند و من نمیتونم به اون حد از فروش موفق برسم؟
قیمت ها را چگونه تعیین کنم؟
محل فروش خودم رو با چه استراتژی باید پیدا کنم ؟
چه موقع تخفیف بزارم؟

فشن مارکتینگ دردوره MBI

سوالات فوق بخش کوچکی از مشکلات بیزینس هایی هست که به صورت سنتی و مهارتی افتتاح شده اند. در دنیای پراز رقابت برای اینکه سهم بیشتری از بازار را بگیریم با روش های سنتی و برنامه هایی که بر مبنای دانش نیستند نمیتوانیم وارد رقابت شویم. باید دانش علمی و عملی داشته باشیم ، باید بتوانیم برمبنای علم و اجرا محصولات خود را به بازار ارائه دهیم. استراتژی های مارکتینگ زیرساخت هر کسب و کاری می باشد که وقتی پیاده سازی شوند باعث می شود با ابزارهای مهندسی فروش سهم بسیاری از بازار را به خود اختصاص دهیم. آقای دکتر اسداللهی یکی از مدرسین علمی و عملی-اجرایی در این دوره می باشد که استراتژی های مارکتینگ یا بازاریابی را به صورت هوشمندانه و تخصصی در حوزه پوشاک و این پیکج تدریس می کنند و هنرجویان گام به گام با همراهی مدرس به صورت عملی استراتژی بازاریابی خود را طراحی و اجرا می کنند .

دکتر امین اسداللهی
دکتر امین اسداللهی
دکتر امین اسداللهی

یکی از اتفاقاتی که در این دوره پررنگ می باشد، ورود به شبکه مخاطبان موسسه خواهد بود و بستر ارتباطات هدفمند و موثری بین تولید کنندگان با طراحان لباس و … برقرار خواهد شد. در طول دوره پشتیبان علمی و عملی خواهید داشت که همواره دانشجویان را رصد می کند و درصد پیشرفت در حوزه فعالیت مخاطب را اندازه گیری کرده و در صورتی که نیاز به کمک داشته باشند همکاری های لازم را خواهید داشت…

دکتر امین اسداللهی
دکتر امین اسداللهی

موسسه طراحان مد همواره اعتقاد دارد دانش به قیمت تجربه حاصل میگردد.

پکیج تخصصی FASHION MBA در ۲۵۰ ساعت آموزشی به شما دانش آموختگان ارائه می شود و در انتها به برند های کوشا و قبول شده از این دوره مدرک معتبر بین المللی وزارت علوم و فناوری کشور تعلق می گیرد.

اخبار و رویدادها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *