کالکشن جدید جواهرات دیور

کالکشن جدید جواهرات دیور با نام رنگ و دیور

این کالکشن در یک مراسم خصوصی در شانگهای، همزمان با افتتاح نمایشگاه لباس های دیور”طراح رویاها”، رونمایی شد.

ویکتوار دو کاستلان، در ابتدا کارش را با حضور در شنل آغاز و به مدت ۱۴ سال در کنار کارل لاگرفلد همکاری کرد. سپس در سال ۱۹۹۸ به عنوان مدیر هنری جواهرات دیور انتخاب شد. آثار او به دلیل استفاده از رنگ های پر قدرت، همیشه مسحور کننده و لذت بخش بودند. جدیدترین کالکشن او به نوعی تزریق خوش بینی و امید به مخاطب است. این کالکشن الهام گرفته از تکنیک های رنگرزی در لباس و اوت کوتور است که در سال های اخیر ترند شده است. این تکنیک در کالکشن های همکاران کاستلان یعنی ماریا کیوری( مدیر هنری لباس زنان دیور)، کیم جونز( مدیر هنری لباس مردان دیور) و رف سیمونز( مدیر سابق لباس زنان دیور) نیز دیده می شود. او همچنین در این کالکشن ادای احترامی به علاقه ی کریستین دیور به رنگ های ملایم کرده است.

جواهرات دیور
جواهرات دیور

این کالکشن شامل بیش از ۱۰۰ تکه جواهر( دستبند، انگشتر، گردن بند، سنجاق سینه و گوشواره) با سنگ های با ارزش در رنگ های متنوع شبیه به رنگین کمان است. کاستلان برای رسیدن به ظرافت در رنگ، سنگ های قیمتی مانند زمرد و الماس نارنجی را با کریستال های صورتی ترکیب کرده است. یاقوت کبود های آبی، زرد و صورتی از جمله انواع بسیار نادر و دوست داشتنی نیز به نمایش گذاشته شده است. الماس های سفید نیز مانند آیینه زیبایی این کالکشن را دوچندان کرده اند.

جواهرات دیور
جواهرات دیور

کاستلان با برش سنگ ها در رنگ ها و اندازه های متفاوت، توانسته طرح های شادابی در طلای سفید، زرد و صورتی خلق کند. او برای اولین بار پس از ۲۰ سال از مروارید در این کالکشن استفاده کرده است. مروارید برای کاستلان نماد رنگ است و هیچ تردیدی در استفاده از مروارید های سفید، طوسی، صورتی، سبز، طلایی و بنفش در تنظیمات نامتقارن و نامتعارف نسب به جواهرات نکرده است.

جواهرات دیور
جواهرات دیور

رونمایی از این کالکشن با حضور ۱۶ مدل با لباس های بلند ابریشمی به طراحی ماریا کیوری برگزار شد. رنگ های لباس ها نیز مانند جواهرات متنوع و لطیف بودند. در کنار آن ها ۵ مرد با کت و شلوار، سنجاق سینه، ساعت و انگشتر های کالکشن های پیشین دیور حضور داشتند.

به نقل از سایت Vogue، این کالکشن انقلابی امید بخش و دوست داشتنی در دیور بود.

منبع: https://www.icon-icon.com/en/the-new-tie-dior-jewelry

مقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *