بررسی استایل بیلی آیلیش و نقش او در دنیای مد

استایل بیلی آیلیش و نقش او در دنیای مد

استایل بیلی آیلیش و نقش او در دنیای مد: بیلی آیلیش متولد ۱۸ دسامبر ۲۰۰۱ در آمریکا است. این خواننده ی ۱۹ ساله از سنین نوجوانی موسیقی را شروع کرد و اولین آهنگ خود را در سال ۲۰۱۶ منتشر کرد و بعد ها با اهنگ Bad Guy به شهرت جهانی رسید. او در سال ۲۰۱۹ توانست به عنوان جوانترین موزیسین در تاریخ موسیقی، جهار جایزه گرمی را در یک سال از آن خود کند.

بیلی آیلیش
بیلی آیلیش

یکی از مهم ترین ویژگی های بیلی، استایل اوست. او طرفدار استایل هیپ هاپ است و معمولا با لباس های گشاد و راحت دیده می شود. اغلب لباس هایی که انتخاب می کند از برند های Gucci، Off white، Burberry، Fender و Golf Wang هستند. بیلی از این نمی ترسد که روی فرش قرمز سر تا پا گوچی و یا ماسک صورت های لویی ویتون را بپوشد. او در یکی از کمپین های برند کلوین کلاین درمورد انتخاب این استایل گفت: دوست ندارم دیگران همه چیزم را بدانند و نقد کنند، با این نوع پوشش احساس راحتی می کنم.” بیلی معمولا در استایلش از رنگ های زرد، سبز فسفری و نارنجی استفاده می کند و رنگ مورد علاقه اش زرد است.

بیلی آیلیش
بیلی آیلیش

بیلی در هفته مد پاریس ۲۰۱۹ بلوز و شلوار آبی که با طنابی قرمز تزئین شده بود و کفش نایک ایرفورس سفید به تن کرده بود. در مراسم موسیقی I heart radio ست مشکی با طرحی از یک انیمیشن ژاپنی که هنرمندی نیویورکی با نام Slumpykev با دست چاپ کرده بود، جلوی دوربین ها ظاهر شد و در مراسم اسپاتیفای مارس ۲۰۱۹ کلاه و ماسک از برند لویی ویتون پوشیده بود.

بیلی آیلیش

در آپریل ۲۰۱۹ بیلی با همکاری هنرمند معاصر Takashi Murakami یک لاین لباس منتشر کرد که الهام گرفته از موزیک ویدئو او با عنوان “You Should See Me in a Crown” بود. تاثیر استایل بگی و گشاد آیلیش روی سبک پوشش نوجوان‌ها و جوان‌های امروز چشمگیر است. او به تازگی نیز برند لباس خود را راه اندازی کرده که کاملا مطابق با سلیقه ی خودش طراحی و تولید شده اند؛ تیشرت های سایز بزرگ، ژاکت و هودی در رنگ های سبز، قرمز و زرد و شلوارک از جمله لباس های این برند هستند.

استایلینگمقالات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *